Sklep=>Konta (problem)

godzo

Świeżak
Świeżak
Witam. Jestem nowym użytkownikiem xbox one więc zwracam się do Was o pomoc. Po zakupie dostałem ea access na miesiąc odpaliłem i wszystko fajnie. Zainstalowałem parę gier a inne miałem wyświetlone jako możliwe do zainstalowania. Po tygodniu te do zainstalowania zniknęły. Te które juz miałem działają normalnie. Kolejny problem kiedy wchodzę w Sklep i konta na głównym menu to odrazu mnie wywala jakby coś się zawiesiło. Zainstalowałem ea hub ale tam nie widzi tej mojej miesięcznej subskrypcji. Tak jak by jej nie było, chociaż zainstalowane wcześniej gry działają. Jak zrobić żeby mona zainstalować inne gry. Chce pRedluzyc subskrypcję na rok ale boję się żeby znowu nie było takiej szopki że wszystko zniknie. Proszę pomóżcie.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Usuń profil z konsoli w ustawieniach i dodaj go ponownie, może coś się zawiesiło. Ze sklepem jest jakiś problem i nie tylko Ciebie wyrzuca do dasha.
 

godzo

Świeżak
Świeżak
Dziękuję za odpowiedź. Wracam do domu w piątek to sprawdzę i napiszę czy działa.
 

factoria

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mnie (i nie tylko) też wywala ze sklepu do głównego ekranu już ze 3 tygodnie. Po kontakcie z supportem powiedzieli, że mam usunąć konto i dodać ponownie. Nie zadziałało. Ponowny kontakt, stwierdzili, że problem globalny i cały czas nad tym pracują.

Na stronie xboxa na fejsie też ludzie piszą o tym problemie. Odpisują - napisz do nas na pw. Napisałem, odesłali mnie do supportu.
Taka spychologia
 
Ostatnia edycja:

godzo

Świeżak
Świeżak
Niestety nie zadziałało. Powiem Wam że ta konsola to koszmar na poziomie obsługi menu głównego. Kupiłem ją dla dziecka a sam siedzę i załamuje ręce. Do jakiej gry nie wejdę to wiecznie chce się logować. Wiecznie chce ode mnie hasło. To miało być pudełko do którego wkładam płytę z grą i hula. Na komputerze już jest wygodniej bo można wpisywać wiecze loginy i hasła z klawiatury. Pomijam już fakt że po kupieniu aktualizował się godzinami. Tragedia co mnie pokusiło na tego xboxa.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Do konsoli też możesz podłączyć klawiaturę ;) Wybrałeś bez granic przy logowaniu na konto ?
 

godzo

Świeżak
Świeżak
Już wybrałem. Dzięki za podpowiedź.
 

Do góry Bottom