1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sklep XBL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Biały406, Październik 8, 2015.

1. Biały406

Biały406 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Cześć ;)
    Mój XOne niestety nie jest podłączony do internetu, ale na smartfonie mam apkę SmartGlass i przeglądając ceny gier zauważyłem, że Halo TMCC (którego nie posiadam na konsoli) zamiast ceny ma komunikat "Odtwórz w Xbox One".

Konsolę kupiłem używaną, więc kilka gier już było na dysku i np. FH2 i FM5, które mam też zamiast ceny wyświetlają ten tekst z kolei GtaV czy czwarty Assassins Creed mają już normalną cenę co oznacza pewnie, że były kupione na lewych profilach.

Ja nie kupiłem ani nie instalowałem żadnej gry, więc czy możliwe jest by wspomniane Halo było do ściągnięcia za darmo? Profil poprzedniego właściciela ciągle jest na konsoli ale w SmartGlass jest już mój prywatny, więc nie wydaje mi się żebym miał taką możliwość. No chyba, że gra jest przypisana do konsoli.

Może mnie ktoś oświeci w tej sprawie, bo ja jeszcze jestem kompletnie zielony w kwestii a jestem niezwykle zaciekawiony jak to działa.

Hubson1337 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    A nie jest przypadkiem tak ze gdybyś chciał odtworzyć to pokaze sie komunikat zakup grę :) ?

4. Biały406

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Sęk w tym, że nie wiem. Przy większości gier jest cena, ale kilka z tych które już mam, są podpisane jako "Odtwórz... ".

W sumie na dniach będę zakładał internet to się dowiem:)

5. seyu

seyu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zauważyłem to samo u siebie. Przy kilku grach mam opcje "odtwórz w Xbox One". Nie sprawdzalem jeszcze jak to wyglada z poziomu konsoli, natomiast jest to o tyle dziwne iż konsole jest nowa i profil ten który był na X360

6. Biały406

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja byłem zmuszony kupić używaną ze względu na brak połączenia z internetem u mnie w mieszkaniu:/ A podobno bez trybu online miałbym problem z nową konsolą. Ostatecznie i tak nie zrobiłoby to większej różnicy bo i tak musiałem latać z konsolą po domach, żeby założyć profil i zarejestrować Xboxa. Na 360 z kolei wogóle nie miałem połączenia z netem, więc nie ma szans żeby to było powiązane.

Za kilka dni się dowiem o co chodzi z tą "darmowością" Halo:)

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Przekieruje was do sklepu a tam jest normalna cena.

8. Biały406

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W takim razie kupię wersję pudełkową. Mając wybór wolę mieć pudełko na półce, ale jak będę miał możliwość to i z cyfrówek skorzystam. Ori and the blind forest kusi, nie wspominając o dodatku do Wiedźmina.

Wczytywanie...

Poleć forum