1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sklep Xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez victhe, Grudzień 30, 2010.

1. victhe

victhe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam 2 pytania.
    1.Czy są jakieś dema na polskim xbox live, najlepiej FPS ale wszystko dobre, na których jest multiplayer?
    2.Czy tylko na polskim sklepie xbox live jest taka bieda że tak mało gier?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    1. Jedyne demo z multi które mi przychodzi do głowy to Transformers War For Cybertron, ale nie wiem czy jest na polskim.
    2. Tak

4. victhe

victhe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Eee, mówisz że wszędzie jest tyle gier, ale nie wiesz czy transformers jest na polskim?
    Właśnie pobrałem Split Second i widze że tam jest multi, i właśnie chce dema z multi

5. karas2002

karas2002 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin / Barlinek
    Army of Two na pewno ma multi, Quake Arena (tyle, że to arcade) i jeszcze parę jest na pewno.

Wczytywanie...

Poleć forum