1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

sklep z konsolami

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez messi10, Lipiec 14, 2011.

1. messi10

messi10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema wszystkim mam takie pytanie czy kupował ktoś z was kiedyś na tej stronie http://www.sklep-z-konsolami.pl//COLOR] bo są tam tanie gry na xboxa i jest to trochę podejrzane.Jak ktoś ma jakieś doświadczenia związane z tym sklepem to niech pisze:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    :O FIFA 12 Pre-Order za 129zł? DiRT 3 za 109zł? 12 m-cy Gold za 104zł? Baaardzo mi tu śmierdzi przekrętem...

EDIT
    Hahaha, no nie. 100zł kupon za samo się zarejestrowanie "na dobry początek" ;D To zbyt piękne żeby to było prawdziwe.

4. misiek29

misiek29 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam ten sklep to oszustwo, nic tam nie kupujcie!!!!!!!!!!!!!!!!ani kasy ani gry!!!!!!!!!nikt nie odbiera telefonu, ani nikt nie odpisuje na e-maile, uważajcie na alegro też maja swoje aukcje na których wystawiają swoje przedmioty

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Wałek. Jak mu napisałem, że jest oszustem to zamilkł na wieki :D

6. misiek29

misiek29 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja kupiłem na alegro u kogo innego, ale kase kazali poszła na jego konto,w poniedziałek zgłaszam sprawę na policje,jeżeli ktoś jeszcze został oszukany to dajcie znać moze dobiorą mu się do d....py

Wczytywanie...