1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sklepowa wersja Destiny u pierwszych graczy; instalacja na PS4 i XONE zajmuje 40GB

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 2, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Bungie zakończyło już prace nad Destiny - gra jest gotowa i tylko czeka na wyznaczony termin premiery. Okazuje się, że niektórzy gracze już teraz dorwali się do pełnej, "sklepowej" wersji tytułu.

Sam ten fakt nie byłby niczym specjalnym, bo praktycznie co miesiąc dochodzi do podobnych "wycieków". Tutaj jednak ciekawą historią jest ilość miejsca na twardym dysku Xbox One i PlayStation 4, które będziemy musieli wygospodarować. Na pudełku z grą w wersji na Xbox One, która wpadła w szpony jednego gracza, widać informację, że gra zajmuje 40GB po zakończeniu instalacji.

Taką samą informację znajdziemy na oficjalnej stronie Sony Entertainment Network. Destiny również będzie potrzebować ostatecznie 40GB na PS4. Wstępny pakiet danych to "tylko" 16GB, ale system będzie następnie w tle pobierać całą resztę plików. Cóż, na konsolowych dyskach twardych robi się coraz tłoczniej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. slypluk

slypluk XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko/Maidstone
    Dlatego podlaczony jest zewnetrzny dysk 2TB i nie ma problemu :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To zależy od gracza, są ludzie co kupują grę następnie ja przechodzą i sprzedają/wymieniają takim standardowe dyski wystarczą, obserwuje to po znajomych, 3 gry naraz i więcej nie potrzebuje: wyścigi, strzelanka, piłka. Są też tacy co ogrywają 5/7 tytułów naraz do tego maja gry "niedzielne" (wer. cyfrowa) które są ale bardzo rzadko się gra ale jednak gra ja taki jestem i tutaj przydał by się dysk 2TB w przypadku XO/PS4

Wczytywanie...

Poleć forum