1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

skomplikowana podmianka tagu gracza i kont live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mateusz Pazura, Lipiec 25, 2012.

1. Mateusz Pazura

Mateusz Pazura Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    POznań* miasto doznań
    Cześć,

mam następujący problem: kupiłem wreszcie swoją własną konsolę XBOX 4gb slim (nówka ze sklepu), jednak wcześniej bez namysłu założyłem pod swoje Microsoft Live Id konto na Xbox Live i chciałbym aby konto (gamer tag), które założę z poziomu konsoli (nowe aby mieć darmowy miesiąc Gold) było podpięte pod moje istniejące Microsoft Live ID, a to które w pośpiechu założyłem wcześniej przepadło (żeby nie było więcej powiązane z moim Microsoft Live ID). Następnie chciałbym zgrać mój offlinowy profil z konsoli kumpla ponieważ mam tam save'y oraz punkty doświadczenia i podpiąć go potem pod to samo live id , na którym po miesiącu wygaśnie darmowa subskrypcja gold. Wiem ,że trochę to skomplikowane ale proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Musisz na swoją konsole zgrać profil offlinowy i z niego kliknąć "dołącz do usługi live". Będzie to nowe konto XBL, dostaniesz darmowy miesiąc, zachowasz save'y i gamerscore. Jest to jedyna opcja, nie da się łączyć kont/profili.

1 osoba to lubi.
  4. Mateusz Pazura

Mateusz Pazura Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    POznań* miasto doznań
    dzięki @mataman ,a ja jeszcze obmyśliłem trochę inną rzecz , powiedzcie mi czy to może być:

1. tworzę nowe fikcyjne live id i potem na niego zgrywam gamer taga (1 na miesiąc można podmienić live id)
    2. przepinam to konto ,którego nie chce w ogóle pod tamto live id (od tego momentu one sobie po prostu wiszą w powietrzu i je MS wygasi po czasie)
    4. offilne zgrywam na penie i rejestruje go live z poziomu konsoli na mailu , z którego właśnie wywaliłem niechciany profil :)

Wczytywanie...

Poleć forum