1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skopiowanie danych na drugi dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez markus9292, Lipiec 16, 2013.

1. markus9292

markus9292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Witajcie

Kupiłem drugi dysk do Xboxa 120GB i mam pytanie bo chce ten stary podłączyć do kompa skopiować wszystko do kompa i później podłączyć ten nowy dysk i skopiować te dane na niego, czy to będzie działać na Xboxie jak przerzucę dane z jednego dysku na drugi i podłącze do xboxa? :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli do odpowiednich folderów skopiujesz dane to tak. Przy kopiowaniu plików na dysk PC zapisz sobie gdzie co było, a później wrzuć tak samo na nowy dysk Xbox'a.

4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Metodą, którą podał karolkici wydaje mi się trochę dzwina, aczkolwiek nie wątpie w jej działanie. Nie próbowałem nigdy tego sposobu.

Co mogę dodać od siebie: sformatuj pendriva ( najlepiej 32GB by szybciej poszło, jednak może być też mniejszy ) pod konsolą, przerzuć część danych na pendriva, wyłącz konsolę, podłącz nowy dysk, przenieś z pendriva na dysk, itd.
    Sam tak robiłem, kilka razy. Przyznam, że troszkę to trwało, bo aż ponad 20min, no ale się udało. ; )

5. markus9292

markus9292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Dzięki za odp. :) Jeszcze mam pytanie, bo mam na tym starym dysku zainstalowane GTA4 i Battlefield Bad Company 2 i tego nie mogę przenieść, a jak usunę te gry zainstalowane na dysku to save też mi się usunie bo kiedyś tak miałem, jak odzyskać te save'y?

Wczytywanie...

Poleć forum