1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skopiowanie Profilu na Pena i Przerobienie ???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez persik06, Luty 1, 2012.

1. persik06

persik06 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Jak można skopiować profil z xboxa na pendriva , a potem jak zamienić przerobiony profil w x360 ?? Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Siemka.
    Wygląda to następująco podłączasz pendrive do konsoli i go formatujesz w Xboxie 360. Pendrive musi mieć pojemność minimum 1GB. Wtedy możesz przenieść profil powtarzam przenieść a nie skopiować na pendrive. Za pomocą usbxtafgui_v44 możesz wrzucić go na kompa ale uprzednią zapisz gdzieś go na kompie i wtedy się baw żebyś czegoś nie sknocił.

4. fafal121

fafal121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Hmm...co nam daje takie przeniesoenie, jakie modyfikacje możemy przeprowadzić?

Wysłane z mojego Desire HD

5. woueK

woueK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czy można dzięki temu save pc na xbox zgrać, chodzi mi o batman aa i gta 4 bo szkoda mi trochę czasu a daleko zaszedłem

6. persik06

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki

7. persik06

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Np. Zmienianie profilu (odblokowanie osiągnięć itd)

8. pablo198181

pablo198181 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Podepne sie pod temat. Czy istnieje mozliwosc zgrania osiagniec z xboxa360 na pc a pozniej zaktualizowac konto live o te osiagniecia? Chodzi o to ze jestem posiadaczem konsoli Rgh i nie chce jej podlaczac do neta a zalezy mi na aktualizacji profilu o zdobyte achievmenty. Ktos ma jakis pomysl?

Wczytywanie...

Poleć forum