1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skoro konsola nie ma DRM

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez warez007, Listopad 14, 2013.

1. warez007

warez007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ŁDZ
    Xbox One jednak z systemem DRM? - Gry dlatego już dawno wróciłem do sony, PS4 bez mp3 i media z pc ale po co ta naprawdę mi media jak konsole używam do gier nie posiadają DRM nie które gry nie wyjdą po za japonie taka mała blokada regionalna ale po co mi krzaczki dla mnie to nie argumenty ze ms zrobiło nas w ch uja i to 3 tygodnie przed premierą to wywalili na wierzch

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Ehh skąd tacy ludzie na tym forum sie wzieli...

6 użytkowników lubi ten post.
  4. kony

kony Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Krosno
    po co media? a po to, że xbox jest przenośnym centrum rozrywki... Dociera to do szerszego grona ludzi. Ja używam xbox'a nie tylko do gier, używam aplikacji, oglądam filmy z chmury. Jest dużo ciekawych zastosowań, które przyciągają klientów :) W tym mnie

4 użytkowników lubi ten post.
Wczytywanie...

Poleć forum