1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skoro tak bardzo chcemy obsługi MP3 i DLNA w PS4, to Sony nad nią popracuje

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jabar, Listopad 13, 2013.

1. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Skoro tak bardzo chcemy obsługi MP3 i DLNA w PS4, to Sony nad nią popracuje

Dobry wujek Sony.

Po ogłoszeniu listy pytań i odpowiedzi dotyczących PlayStation 4, najgłośniej było o tym, czego w konsoli zabrakło - mianowicie obsługi plików MP3, płyt CD oraz DLNA, umożliwiającego strumieniowanie filmów czy muzyki z PC. Powód wydawał się oczywisty - Sony zależało na popularyzacji usługi Music Unlimited, która również pojawi się na PS4.

Shuhei Yoshida z Sony twierdzi jednak, że powód jest inny. Według jego słów nikt w koncernie nie wpadł na to, że tylu osobom na tych funkcjach zależy. - Największym zaskoczeniem było dla nas to, że tyle osób zareagowało emocjonalnie na brak obsługi MP3 czy CD. To nie było tak, że wycięliśmy te funkcje, by zachęcić ludzi do korzystania z Music Unlimited - mówi.

Yoshida dodaje, że firma skupiła się na funkcjach związanych z grami i obsługę wspomnianych multimediów miała dodać w przyszłości. - Reakcja zbiła nas z tropu. Ludzie normalnie nie rozmawiają o tych funkcjach, prawda? - pyta retorycznie. Nie rozmawiają, bo o czym tu rozmawiać - płyt w stacjonarnych konsolach PlayStation można było słuchać od zawsze, a obsługa MP3 wydawała się na PS4 kompletnie naturalna. Nikt nie mówi "Idę posłuchać Trubadurów z MP3 na PS3", tylko "Idę posłuchać Trubadurów". Takie wyjaśnienia trącą naiwnością albo bardzo kiepskiej jakości badaniami rynkowymi towarzyszącymi projektowaniu konsoli.

- W tej chwili nasz zespół w Japonii i Stanach Zjednoczonych pracuje nad tym, jak zaimplementować te funkcje w PS4 - kończy Yoshida. I bardzo dobrze. Nad CD nie płaczę, empetrójek używałem tylko w Wipeout HD dla muzyki z poprzednich części, ale DLNA używałem codziennie i miałem zamiar używać również na kolejnej generacji konsol.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. skyDragon

skyDragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kęty
    I bardzo dobre choć mnie to nie interesuje, jak chce sobie posłuchać muzy to mam od tego pc,smartphona, mp3 player itp.

1 osoba to lubi.
  4. PS4MANIAK

PS4MANIAK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    2 użytkowników lubi ten post.
  5. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    a moze nie ktorzy maja tylko jeden sprzet audio podlaczoy wlasnie do konsoli i tam chce posluchac muzyki !! BRAWO SONY kolejny PLUS !! MS niech sie uczy !!

2 użytkowników lubi ten post.
  6. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Hah ja wogole nie uzywan tych funkcjj. Ale jak sony slucga ludzi i robia

7. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Chcą po prostu zarobić na tej usłudze Music Unlimited a i tak pewnie mało osób będzie z tego korzystało.. :) Nie mówię o osobach np. z USA, Anglii itd. bo tam nie piracą tak jak my, wolą kupić taki abonament niż pobrać coś z neta :p

8. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Teraz mp3 odtwarza nawet telewizor ludzie się przyzwyczaili i teraz jak to PS4 taka mocna maszyna i mp3 nie można na niej posłuchać.
    Ja używam konsoli tylko do gier nie interesują mnie żadne Facebooki dzielenie się wynikami kinecty itp ,jak dla mnie dash w PS4 mógł by wyglądać jak ten z PS2

9. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    [,jak dla mnie dash w PS4 mógł by wyglądać jak ten z PS2[/QUOTE]

bez przesady juz tak bardzo to niecofajmy sie:D

10. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik