1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skradzione konto XBL - PROSZE O POMOC

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez vantom, Maj 25, 2009.

1. vantom

vantom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam,
    Prosze o szybka pomoc, bo wlasnie sie zalamalem.
    Nie moge zalogowac sie na swoje konto, haslo nie pasuje, mail nie pasuje, brat nie ma mnie na liscie znajomych bo zostalo usuniete....

Czy jest mozliwosc zalozenia nowego konta i przeniesienia wszystkich save'ow gier ze starego konta?

Interesuje mnie kazdy mozliwy sposob.

I czy jezeli jest taka mozliwosc to czy po uruchomieniu jakiejs gry Osiagniecia sie nabija? czy bede musial jeszcze raz je zdobywac?
    Bo nieda sie ukryc ze czesto gralem specjalnie dluzej tylko po to zeby nabic punkty

Prosze o pomoc

PS: jak widac w moim gamertag ktos jeszcze w bezczelnie gra z tego konta w halo 3! od wczoraj nie wlaczylem X ,a pokazane jest ze grane bylo 5h temu...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jar

Jar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Raz piszesz,że ci usunięto konto, raz że ktoś ci je ukradł-zdecyduj się.

Jeśli konto zostało usunięte to dużo nie zrobisz(ewentualnie przywrócenie gamertaga). Jednakże jeśli nie masz jak się zalogować na live id to lipa-nic nie zdziałasz-nara sejvy i nara gs.

Ad tego kradziejstwa całego-jeśli m$ usunął ci rzeczywiście konto to tak jakby ktoś mógł po prostu zmienić se nazwę na taką jaką miałeś(przecie już jest wolna ta?) i stąd ta akcja.

Sprecyzuj się.

4. vantom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    "Nie moge zalogowac sie na swoje konto, haslo nie pasuje, mail nie pasuje, brat nie ma mnie na liscie znajomych bo zostalo usuniete...."
    usunieta zostala lista znajomych o to mi chodzilo.
    Konto nie zostalo usuniete bo:
    wchodzac na
    http://live.xbox.com/en-US/profile/profile.aspx?pp=0&GamerTag=SmokiestSpider
    sa moje gry, moj avatar, moj nick i miejscowosc nawet, tylko ten co ukradl konto gral na nim w HALO 3 i zdobyl nawet kilka osiagniec....

Konto jest bo ktos gral na nim o 10.

dzwoniac do Xbox support odeslali mnie do MSN support mowic ze u nich odzyskam konto, a oni obsluguja zgloszenia tylko mailowo, wiec wyslalem i czekam.

To jak, da sie przeniesc save czy nie?

5. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    pytanie:miales jakies mspointsy/karte kredytowa dodana;]?
    sciagales jakies dodatki?
    miales golda wykupionego?

ckawe po kiego takie go*****e konto kradli(bez obrazy ale 6k to cale nic)

save da sie przenosic,napisalem ci pw ale szukaj na tamtym forum;]

6. Krizzo

Krizzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Raczej nic nie zrobisz. Nie wiem czy sie da lae jesli nawet zrobisz to nowe konto to raczej nie dodda ci punktow bo ja tez moglbym se zrobic dwa i miec dwa po 1000+ pkt.

7. vantom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mialem golda ,wykupilem w sobote na 3 miesiace :p
    mialem 20 MSP i wykupiony dodatek do CoD WaW :D

Tez sie dziwie ze takie gowniane konto ukradli.
    Ale dzieki wielkie sa sposob jaki podales.
    Jutro kupie kabelek to napisze czy sie wszystko powiodlo

8. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    wiec powiem tak:byc moze ci ajumali dla dodatku/golda;]

PS.ja to robie z dyskiem niepotrzebujesz koniecznie memorki+transfer kita

9. vantom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja tez z dyskiem, piszac o kabelku chodzilo o kabel sata zeby go podpiac do komputera.
    Czytajac tamto forum faktycznie musi sie dac przegrac save na inny profil, skoro tam jest tyle save'ow wrzuconyc i ludzie wgrywaja i im dziala, to raczej bedzie dzialac.
    A jak jest z tymi punktami? o uruchomieniu gry a ktorej np. mam 12 na 42 osiagniecia to te 12 odrazu sie doda?

10. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    niestety nie bedzie osiągnięć....

11. mmmm111

mmmm111 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Osiagniecia przepadaja. Swoja droga, jak ty dales sie tak wych*jac? Jak to sie stalo?

12. Tharwynn

Tharwynn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Piekary Slaskie
    napewno, podaj mi swoje haslo a dam ci glitcha na golda na 10lat za free albo free MSP whatever.

13. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    da sie przenosic save-probowalem dla zabawy na moim offlajnowym koncie-dzialaja normalnie

wiekszosc save dziala np tak ze zabijesz 1 potwora-dostajesz aczika za tyle i tyle tych potworow,1 hed-aczik za xxx headow

sa rowniez rozne zmodyfikowane jak np ostatnio do fallout 3-zaczynasz z masa broni,ksiazek,statystyki wymaxowane,fura kasy,w eq masz itemki do 'tworzenia' potworow

wystarczuy sie pokrecic po forum i sprawdzic;]

14. igorek23

igorek23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    a wogole mozliwa jest kradziez konta bo jakos nie moge sobie wyobrazic jak komus mozna je ukrasc .. :?

15. vantom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie rob ze mnie dziecka i idioty. Temat zalozylem po to by uzyskac pomoc a nie zjazd. Pomoc uzyskalem, wiec po co ciagniecie dalej ten temat?

Swoja droga, wszystkie glitche sa na you tube, golda wykupilem w sobote, a punktow uzylem tylko raz, wiec prosze nie mow ze przez jakies free msp albo dla golda.

Nie wiem jak mozna ukrasc konto, ale jakis czas temu w dziale Aktualnosci byl juz o tym temat. Moze jestem pierwsza osoba na tym forum ktorej sie do przydazylo (oby ostatnia) ale przynajmniej macie dowod ze da sie ukrasc konto.

Poza tym konto da sie odzyskac, okaze sie jutro czy mi sie uda, wystarczy napisc do Xbox Support kraju na ktore bylo konto, podac im odpowiedz na "magiczne pytanie" i mail jak i haslo zostaja zmienione.

Dzwoniac do Xbox polska przekierowuja do MSN polska, a oni kaza zadzwonic do Xbox GB , wiec, zabawy troche jest ,ale jak widac skoro sie da, to znaczy ze sa przypadki takie jak ja mialem.

Miedzianek, dzieki za pomoc, przegladalem forum i faktycznie sa fajne bajery do save'ow, mozna troche sie pobawic. Widzialem do Cod WAW na niesmiertelnosc i nieskonczona ilosc amunicji, ciekawe czy dziala na live... :D

16. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    a może to brat cię w konia robi? :D

17. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    nie radze z takimi save grac na live-od razu zobacza ze niereloadujesz w meczu;] pozatym to nie fair...

18. vantom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pewnie ze tak,masz racje, ale w nazi zombie z bratem chetnie tak zagram o ile bedzie sie dalo.

Co do wypowiedzi Nakoz, tez na poczatku myslalem ze brat sobie jaja robi, nawet zjazd ode mnie za to dostal, ale po dluzszym zastanowieniu nei mial jak tego zrobic.... Nawet nie wie na jakiego maila mam zalozone konto, a hasla na 1000% nie zna.
    poza tym... on ma 15 lat :)

19. dek182

dek182 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam ja jestem tu nowy zarejestrowalem sie zeby znalezc odpowiedz na to o czym teraz czytam bo akurat mi tez sie zadazylo ze moje konto XBL zostalo skradzione dzonilem do M$ ale nie pamietalmem "magicznego slowa" potem sprawdzilem poczte i okazalo sie ze jest kompletnie pusta czyli ktos mi sie wlamal przez s krzynke email i zmienil mi live id na xbox pl a mi podczas grania w RED DEAD REDEMPTION zawieisila sie konslola zresetowalem i po juz nie mialem konta znaczy ono dziala ale tylko offline na szczescie po kolejnym telefonie do M$ i wyjasneniu sytuacji podarowali sobie zgadywanki w "magiczne slowa" i powiedzieli ze mam czekac 7 dni. skapowalem po tym jak kumpel mi powiedzial ze ktos sobie gra w BURNOUT REVENGE a ja tej gry akurat nie mam. Tak ze kradziez konta jest mozliwa i wydaje mi sie ze niedlugo stanie sie bardziej powszechna nawet w naszym kraju bo po co grac w gry i zdobywac GS jak mozna sobie go zwyczajnie nabic w 20min i byc fajnym. A i na dodatek kupic sobie pare fajnych gier jezeli ktos wpisal karte platnicza do danych rozliczeniowych.

20. dek182

dek182 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dodam tylko ze po tel. do M$ konto jest offline sprawdzam co jakis czas zobaczymy czy M$ cos zrobi w tej sprawie.

Wczytywanie...

Poleć forum