Skradzione Konto

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

DziKuTm

Świeżak
Świeżak
Mam prośbę żeby ktoś mi podał adres strony xbox.com tylko ze tam gdzie się podaje informacje na temat mojego loginu,e-mail a ,karty kredytowej itd..

Dziękuję za odpowiedź i przepraszam za błędy
 

HumanPL

Użytkownik
Użytkownik
Napisz to wyraźniej bo ciężko jest zrozumieć czego właściwie wymagasz.
 

DziKuTm

Świeżak
Świeżak
A więc tak jest taki formularz w którym trzeba wpisać e-mail,ostatnie haslo, numer kart kredytowej i jeżeli te dane które podasz są wystarczające to microsoft przysyła ci e-mail zwrotny do strony z której juz zmieniasz haslo na swoje .
 

maestro7

Użytkownik
Użytkownik
a ja mam takie pytanko - jak najlepiej zabezpieczyć konto przed kradzieżą? i czy trzeba podawać swoje imię i nazwisko + numer karty żeby je odzyskać? Bo nie widzi mi się podawanie nr karty zresztą danych personalnych też nie :D
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wystarczy telefon + alternatywny email.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Klikasz zapomniałem hasła i tam masz całą procedurę.
Nikt Ci nie poda dokładnego linku bo pod każdy email jest generowany inny hash...
 

DziKuTm

Świeżak
Świeżak
No ale właśnie tam jest tylko zeby wpisać swój adres e-mail i potem trzeba go wpisac jeszcze raz i nic mi nie przychodzi :/ a raz juz bylem na tamtej stronie ale teraz nie moge do niej przejsc :/
 

patryk2001

Świeżak
Świeżak
Zobacz w spamie.
 

DziKuTm

Świeżak
Świeżak
Nie ma nic w spamie :/ co teraz zrobić ? a jak próbuje zresetować hasło to najpierw podaje e-mail, potem zaznaczam e-mail znowu i jest napisane k*****[email protected] i podaje poprawny i nic nie przychodzi
 

patryk2001

Świeżak
Świeżak
Do jutra przyjdzie
 

DziKuTm

Świeżak
Świeżak
Przyszedł mi tez taki e-mail od Microsoft ale nie wiem co z nim zrobić

Microsoft account
Security info confirmation
It looks like you've added some security info to the Microsoft account (***k*****[email protected]):
Phone number: ***********
You can use this info to reset your password if you forget it.
Confirm *********** (NR TELEFONU )
If you didn't make this request, click here to cancel.
Thanks,
The Microsoft account team

Ktoś zmienił e-mail z mojego na ko*****@gmail.com myślałem ze to jest mój ale jednak nie ;/ i co teraz mam zrobic ? Proszę o szybką odpowiedź

Alert Nie pisz post pod postem, edytuj

 

patryk2001

Świeżak
Świeżak
Przyjdzie email z nowym loginem i tam się logujesz pod nowym loginem, jezeli hasło zostało zmienione to prosisz o logowanie z kodem i przyjdzie kod na nr telefonu i wtedy dostaniesz się do konta i pozmieniasz spowrotem na swoj login.
 

maestro7

Użytkownik
Użytkownik
Wie ktoś może gdzie trzeba wpisać ten alternatywny e mail i nr telefonu? :D
 

DziKuTm

Świeżak
Świeżak
Ok juz odzyskałem konto tylko włączyłem czat z Microsoftem i oni mi pomogli odzyskać konto a jakiś koleś przeniósł licencje na BF 3 Premium :/ ale Temat Zamknięty i dzięki za pomoc ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom