1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skromna, acz piękna galeria zdjęć z The Division

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 28, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Na Tom Clancy's The Division czeka chyba naprawdę duża część growej braci. Połączenie gry z gatunku MMO z erpegiem, okraszonym walką wyjętą wprost z najlepszych gier akcji, zapowiada się na kapitalny miks. Do premiery zostało jednak jeszcze sporo czasu, więc jedyne na co możemy w tej chwili liczyć, to pojedyncze obrazki. Choć trzeba przyznać, że naprawdę ładne.

Ładne, a nawet zbyt ładne, gdyż śmierdzące bullshotem na kilometr. Nie wydaje mi się, żeby publikacja tego typu obrabianych zdjęć była dobrym pomysłem, w przypadku firmy, która zasłynęła ostatnio degradacją graficzną Watch_Dogs. Jasne, fajnie się na coś takiego patrzy, ale wolałbym jednak, żeby tego typu obrazki opatrzone były opisem jasno wskazującym, że pochodzą z konkretnej wersji gry, na konkretną platformę i nie zostały poddane obróbce. Podane w takiej formie nic mi nie mówią. Zaostrzają apetyt, a po premierze gry zazwyczaj powodują niestrawność. Prawdopodobnie, nie poddane obróbce także wyglądałyby wystarczająco dobrze, podobnie jak bardzo ładnie wygląda wspomniane wcześniej Watch_Dogs. Nie rozumiem po prostu po co upiększać i tak już ładną rzeczywistość ( wirtualną ).

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Ehh gdyby tak gra wyglądała poczuł bym w końcu next gena :/ Nie jest dla mnie priorytetem grafika w grze ale sprawiło by to naprawdę przyjemność i poczucie tego ze jednak jest przeskok .

Wczytywanie...

Poleć forum