1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skrzynia w Fable II

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez szamanxd, Sierpień 13, 2010.

1. szamanxd

szamanxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Witam. Może mnie ktoś uświadomić jak działa to ustrojstwo? Teatrzyk na fable2.com przeszedłem 5 razy, dostałem wszystkie przedmioty, które są mi potrzebne a tutaj zonk. W grze ciągle widnieje informacja aby udać się na Xbox.com | Fable® II bla bla bla. Nawet zacząłem nową grę i po wejściu do tego miejsca na początku dalej to samo. Uprzedzam pytanie: tak, podczas ogladania teatrzyku byłem zalogowany na swoje konto. Teraz pytania:

1. Czy da radę tę skrzynię otworzyć na tym pierwszym sejwie? Bo brakuje mi tylko jednego gestu do achievementa... A nei pamiętam czy ją już otworzyłem przed zobaczeniem teatrzyku.
    2. Czy aby ją otworzyć trzeba ukończyć fabułę? Bo jak tak to muszę Fable II przejść jeszcze raz...

Wczytywanie...

Poleć forum