1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skrzypiąca lewa gałka analogowa/oryginalny pad

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez STLK, Marzec 31, 2015.

1. STLK

STLK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

W piątek odebrałem zamówionego pada w serwisie allegro, lecz po około 2'óch dniach grania zaczęły się małe problemy. Otóż lewa gałka zaczęła nieco skrzypieć - nieco się zdziwiłem że za taką cenę pada (120zł) coś może się z nim dziać po tak krótkim czasie. Prócz tego zaczął też skrzypieć przycisk RT lecz po psiknięciu nieco smarem silikonowym wszystko wróciło do normy. Zastanawia mnie czy na pewno ten pad jest oryginalny... Poszperałem trochę w necie ale na obecną chwilę nie mam żadnych podejrzeń co do zewnętrznej strony pada: dioda świeci jak powinna, hologram jest, przyciski nie wystają, nie ma ostrych końców, plastik wydaje się być solidny. Co do działania gałki to sprawdza się rewelacyjnie - wystarczy musnąć żeby ruch gałki został wykryty. Jedynym problemem jest to denerwujące skrzypienie. Jest na to jakiś sposób, czy lepiej zgłosić reklamacje lub ewentualnie poczekać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Pograsz pewien czas to przestanie

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    U mnie w padzie raz na jakiś czas skrzypi RT, pograsz chwilę dłużej i przestaje. Nie przejmuj się tym :) Ja do spustu psikłam WD-40, bo tak gdzieś na forum było kiedyś napisane i pomogło :p

5. Cwirek1987

Cwirek1987 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też tak miałem kupiłem nowego poda też mi lewa gałka skrzypiała, pograłem trochę i teraz nawet nie pamiętam który to pad skrzypiał.

6. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    ten lewy
    ,

Wczytywanie...

Poleć forum