1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skrzypienie Triggera

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bladejs, Lipiec 23, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Bladejs

Bladejs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jezierzyce
    Witam, jestem tu nowy i mam mały dylemat.. Otóż posiadam dwa kontrolery bezprzewodowe do xbox'a w wersji Slim, z kontrolerami rzadko się rozstaję ponieważ mam również urządzenie na USB, które łączy pady z moim PC'tem. Jednak w jednym z padów lewy Trigger zaczął skrzypieć i nie wiem jak się zabrać do roboty.. Inną wadą jest to, że przycisk "A" czasem nie odskakuje tak szybko jak powinien (zauważalne głównie przy bieganiu w Red Dead Redemption), jednak jest w miarę ok, zaś w drugim padzie jest problem z załapywaniem wciskania lewej gałki analogowej, nie zawsze wychwytuje a czasem trzeba mocniej wcisnąć. Innych wad nie ma, kontrolery na wygląd są w stanie idealnym.

Moje pytanie - Powinienem zerwać folię z kodem kreskowym i kupić Torx'a T8 za jakieś 6 zł i rozkręcić pady a potem przeczyścić, czy przeszukać czy pady są na gwarancji i ewentualnie spróbować załatwić problem w sklepie, czy też kupić jeszcze jednego pada by mieć 3 z czego jeden w stanie idealnym? Czy może istnieje jakieś naprawienie triggera i gałki bez rozkręcania ich (nie znam się)? A jeżeli tak to jakie i czy można też tak naprawić przycisk "A".

Przepraszam za zbytnie rozpisanie się i z góry dziękuję za każdą próbę pomocy :).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To normalna kolej rzeczy, używane pady w końcu się zużywają. Można to spokojnie naprawić, wymiana gałki w drugim padzie, smarowanie mechanizmu trigera i wymiana gumki pod klawiszami w pierwszym.

Tutaj masz instrukcję rozkręcenia: http://www.ifixit.com/Device/Xbox_360_Wireless_Controller

1 osoba to lubi.
  4. Bladejs

Bladejs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jezierzyce
    Bardzo dziękuję za odpowiedź, w takim razie zainwestuję w śrubokręt.

Wczytywanie...