1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skup elektroniki

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez sloniu, Luty 25, 2014.

1. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Luźne pytanie, jest ktoś z krakowa i ma "chody" albo cenne info gdzie można z profitem opchnąć starszy (3-4 letni) sprzęt elektroniczny? Bo mam kilka procków i GPU, na tablicy/alledrogo nie zejdą bo... mają 3-4 lata a da się na nich ciskać bez oporów.

ładnie proszę :afro:

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Właśnie drożej zejdą na tablicy czy allegro. Takie skupy elektroniki zapewne chcą na tym zarobić jeszcze raz, więc nie zapłacą Tobie więcej.

4. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Ja jak zakupiłem nowego blaszaka to mojego staruszka chciałem odstawić na strych. Ale ostatecznie rozebrałem wszystko na części pierwsze i wystawiłem na aukcji. W ciągu kilku dni wszystko zeszło. Później sprzedałem jeszcze popsuty aparat i kawiarkę oraz kilka innych leciwych i wysłuzonych klamotów. Kiedyś znalazłem na ulicy GPS GOCLEVER z potłuczonym wyświetlaczem i rysami na całej powierzchni. Też chyba 40 zł za to dostałem :) Ogólnie to wszystko opisywałem tak jak jest ze szczegółowymi zdjęciami. Nie mówię że jakiś interes na tym zrobiłem, ale chociaż się pozbyłem i jakiś grosz się zwrócił. A skupy to skupy. Dają grosze i na tym zarabiają.

Wczytywanie...

Poleć forum