1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

skuteczne zapobiegania e74? chłodzenie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bololabich, Listopad 10, 2011.

1. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    właśnie złapałem e74 (najpierw błędy grafiki potem dolna prawa dioda i e74) oddam xpudło do naprawy ale jak to się mogło stać? mam podstawkę chłodzącą od laptopa (2 wiatraczki) pudło leży a nie stoi bo to poprawia przepływ powietrza - więc pytam co zrobiłem źle że się przegrzał? co mogę zrobić żeby to się nie powtórzyło? czy to możliwe że pasta się zużyła (podobno to możliwe ale w pececie który był skręcony w 2005 i chodzi do dziś pasta jakoś się nie zużyła więc nie wiem czy to możliwe) mam pudło z 2005-11-02 (może to tylko obudowa bo pudło kupiłem w wakacje)

2. Lotnik421 Xbox One

3. domingta

domingta Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Weź napraw i sprzedaj a następnie kup nowego xboxa bo w tym ci się za 2 miesiące znowu zrobi RROD.

4. Kozi3214

Kozi3214 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Okolice Wrocławia
    Jak wyżej :D
    I ta podstawka pod lapka nie poprawia chłodzenia w xboxie tak na przyszłość :D

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jak to model z 2005 (datę masz z tyłu konsoli) roku, to i tak bardzo długo pociągnął. Jeśli konsola będzie miała się zepsuć, to się zepsuje - żadne podstawki, czy wymiany pasty nie pomogą. Takie modyfikacje mogą tylko zmniejszyć prawdopodobieństwo. Często też takie poprawy chłodzenia tylko pogarszają sprawę.

6. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    uuu konsola z 2005 to już zabytek, sama naprawa poprawi sytuacje na moze kilka miesiecy jak dobrze pójdzie... najlepiej naprawić i sprzedać oraz kupic nowego.

7. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a załużmy kupię nowego tylko to może nic nie dać bo może też będzie "po wypadkowy" a tak poza to może być dobry pomysł bo jak sprzedam normalnie nie przez allegro to może 270 za niego dostane tak czy siak ojciec weźmie go do naprawy do swojego kolegi i może on go trochę jeszcze obejży od środka czy coś tam się by nie miało za chwilę zepsuć więc puki co muszę conajmniej czekać do środy a jeśli się nie dostaje bana na jtag to se kupie z jtagiem na allegro

Wczytywanie...

Poleć forum