1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SkyDrive będzie dostępne także z poziomu Xboksa One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 12, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Xbox One to nie tylko konsola, ale prawdziwy multimedialnym kombajn, którego możliwości poszerzały będą kolejne aplikacje. Już w dniu premiery next-gena Microsoftu będzie można przeglądać zawartość swojego SkyDrive przy użyciu Kinecta.

Twórcom dedykowanej Xboksowi One wersji popularnego magazynu danych przyświecały dwa cele - prostota i radość z użytkowania aplikacji. Zgromadzone na serwerach Microsoftu zdjęcia i filmy przeglądać będzie można używając gestów i komend, które odczyta Kinect. Nic nie stanie także na przeszkodzie, by pokazy slajdów uprzyjemnić sobie muzyką puszczoną z Xbox Music.

Kolejny krok do unifikacji środowisk Windows 8, Windows Phone 8 i Xbox. Jednolite doświadczenie na wszystkich platformach Redmond to tylko kwestia czasu.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. skyDragon

skyDragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kęty
    XO to raczej kombajn multimedyjalny z funkcją gry, na dodatek jeszcze w uboższe wersje niż na inne platformy.

@down według mnie nie, forza to odgrzewany kotlet, dead rising 3 jakoś mnie nie przekonał wole dying light, a ryse też jakoś do mnie nie trafiło chyba jedynie klimatem ale przecież nie kupie dekodera tylko żeby zagrać w 1 gre.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. Jenerał

Jenerał Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @up A co z forzą lub rysę? Nie mówiąc już o dead rising 3 to nie są dobre gry?

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

5. Nyo_Lc

Nyo_Lc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wien
    Z tego co można było poczytać na gamespot "Ryse: Son Of Rome Is As Fun As Dialing Phone Numbers" wychodzi ze to słaba gra będzie, Dead rising 3 nic szczególnego jak pozostałe dwie części jedynie forza.

Wczytywanie...

Poleć forum