1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skype dla Xboxa - wreszcie coś się dzieje.

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez karol22, Kwiecień 21, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. karol22

karol22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Microsoft chce Skype'a na Xboksie, a chęci powoli zamienia w czyn. Świadczy o tym oferta pracy, która pojawiła się na stronie Microsoftu.

Poszukiwany pracownik miałby zasilić zespół Xbox Engineering Team, więc przesłanie jest jednoznaczne. Amerykański koncern szuka osób na dwa stanowiska: inżyniera rozwoju oprogramowania i menadżera, mających zasilić londyński team.

W opisie znalazło się m.in. stwierdzenie, że chodzi o osobę, mającą "budować następne generacje produktów i technologii". Czas najwyższy - od kosztownego zakupy Skype'a za 8,5 mld dol. w 2011 r. minęło już sporo czasu (czas w nowych technologiach biegnie nieco szybciej, niż w innych branżach), a integracja technologii VoIP z produktami Microsoftu jakoś nie nastąpiła. Wreszcie pojawia się światełko w tunelu.

Oczywiście Xbox posiada opcję wideoczatu za pośrednictwem Kinecta lub kamery Live Vision, ale skoro nawet na PS Vita zapowiedziano aplikację Skype (ma się pojawić na przełomie kwietnia i maja) znaczy to, że czas najwyższy zadbać o własną konsolę.

zródło: Skype dla Xboxa - wreszcie coś się dzieje - Pejcz

Skype dla xboxa to pomysł taki dobry, jak telefon z kamerą ..w USA są okienka ze skypem, zamiast telefonu.

Poszukiwany pracownik , moze ktoś jest zainteresowany na stanowisku technologii rozwoju w teamie xboxa :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marszal95

Marszal95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    i tak pewnie będzie potrzebny gold i jeszcze może jakieś MSP, żeby więcej zarobić

4 użytkowników lubi ten post.
  4. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    znowu pedolofia wzrośnie

2 użytkowników lubi ten post.
  5. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Ciekawe jak to będzie działać ? Czy będzie możliwość rozmowy przez standardowego HS ?
    Może do rozmowa za pomącą tej aplikacji będzie wymagała wyłącznie Kinect-a ?
    A komunikacja z innymi platformami na których znajduje się aplikacja np. PC, PS3, czy iPhone ?

Korzystam z tej aplikacji dość często, mam nadzieje że nie spieprzą jej i nie zablokują połowy możliwości które posiada.

6. Jarek8821

Jarek8821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Według mnie powinni usunąć grupy itd a rozmowa jedynie przez skype i tam tworzenie rozmów ze znajomymi itd. Lepsza jakość połączeń itd.

7. Siwy96

Siwy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Pytanie tylko kiedy można się tego spodziewać ?

8. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    KIEDYŚ rozmawiałem prze Skype na PS 3, i uwierz mi ale sporo jest z tym problemów... ja na jakość rozmowy "w grupie" nie narzekam.

9. kamileqKSP

kamileqKSP Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mi tam to nie jest potrzebne na xboxie..

10. Compton

Compton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    Może zastapia tradycyjną grupę ? może to bd ciekawe, tylko czy xbox uciągnie skype i daną grę ? Boje się że nie popracują nad optymalizacją btw. wersja 5.8 to klęska żywiołowa jak dodali miniatury osób na pulpit z którymi rozmawiamy to istnny horror.. cały skype laguje i grac już płynnie nie idzie (a komputer ma w środku dobry sprzęt)

11. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Znając Microsoft będzie to płatne..

2 użytkowników lubi ten post.
  12. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ja tam jestem zdania, iż takie programy zawsze bez fajerwerków są najlepsze, przykładowo:

Najnowsze GG 10 (build jakiś tam..) chodzi znacznie wolniej niż stare poczciwe GG 6. Gdzie nie było radia i tych pierdół i program był nastawiony na rozmowy a nie na wszystko i na nic..

Tak samo jest z skypem chcą go ulepszać, a wychodzi to na gorsze..

Co do Skype na Xboxa jest mi to obojętne i tak go nie będę używał, lecz co po niektórym może się przyda/spodoba.

1 osoba to lubi.
  13. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Niby fajny bajer, a jednak nie potrzebny, bo przecież mamy grupy Xbox LIVE Party. Dopóki Polski Microsoft nie wprowadzi jakiś kanałów TV do Xboxa, to wątpie żebym się zainteresował jakimkolwiek nowym pierdółkiem (o ile coś wyjdzie). Jak pisałem nie raz - moim marzeniem jest aby podpisali jakiś kontrakt z Cyfrą+ i abym mógł oglądać ligę angielską na moim Xboxie - wtedy nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba i na cenę Golda bym w ogóle nie narzekał ;)

14. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a komu to potrzebne? jakos nie widze potrzeby skypa na xboxie, jezeli ktos chce przez to rozmawiac to wybierze kompa a ze znajomymi z xbl mozna rozmawiac bez tego

15. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Kiedy się pogodzicie z tym, że każda aplikacja sieciowa wymaga gold'a? Tak było zawsze i zawsze już tak będzie. Tak więc nie narzekajcie w każdym temacie, że na pewno będzie wymagać golda czy piszcie wypowiedzi typu: F**ck Microsoft. Kupując tą konsolę wiedzieliście na co się decydujecie!!!

4 użytkowników lubi ten post.
  16. szymon217

szymon217 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Okolice Gdańska
    W końcu coś się w tym temacie ruszyło. :playful:
    Tylko mam nadzieję że to nie będzie wymagało GOLDA.

17. shaigo

shaigo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Boże, widziszz a nie grzmisz! ,,Tylko mam nadzieję że to nie będzie wymagało GOLDA.'' Człowieku to jest pewne że będzie wymagał skype golda, czy coś w tym złego? Kupiłeś konsole microsoftu i masz konsole i grasz, chcesz grac przez internet to plac, gra multiplayer i inne bajery to dodatek, za dodatkowe pakiety np. na cyfrze tez trzeba placic, w dzisiejszych czasach to jedynie mozesz po mordzie dostac za darmo, jezeli cos ci nie pasuje ze trzeba placic za golda to w takim razie po co kupiles xboxa? A kody np. na 3miesiace sa bardzo tanie w porownaniu z cena przed swietami bo byly po 55-60zl a teraz 35-40 :p

18. szymon217

szymon217 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Okolice Gdańska

Kolego po co te nerwy pomarzyć nie można :eek:nthego:

19. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Mi się tam przyda, bo nie mam HS do kompa, to przynajmniej sobie z kumplami pogadam :)

20. mietek52

mietek52 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak tam kto woli, ja mam laptop blisko konsoli więc zawsze na kompie używam skype

21. Kamilos100

Kamilos100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Skype może być, chociaż wolał bym aby zajęli się tym polskim live zamiast dodawać nowe bajery, chcemy mieć to samo co hamburgery, bo w końcu płacimy tyle samo za golda a mamy połowę z tego.

Wczytywanie...