1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim - 300 godzin, żeby zobaczyć wszystko w grze

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Czerwiec 6, 2011.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Informacje na temat Skyrim, najnowszej odsłony serii The Elder Scrolls, dozowane są nam po aptekarsku - każda kolejna zapowiedź ukazująca się w sieci lub jakimś papierowym magazynie przynosi kilka nowych informacji.

A ta najciekawsza to właśnie wieść o 300 godzinach, które są potrzebne, by zobaczyć wszystko, co gra ma do zaoferowania. Prawdopodobnie chodzi tu o czas, jaki należy spędzić, by pieszo odwiedzić wszystkie lokacje, a nie ten, który można spędzić na wykonywaniu różnych zadań - wątpię, by tyle ich w grze było, nawet przy częściowo losowym generowaniu misji pobocznych, które zresztą napawa mnie lekkim niepokojem, bo na dłuższą metę takie misje z automatu mogą się zrobić strasznie nudne i powtarzalne.

Z innych ważnych wieści - w Skyrim nie będzie nieco dziwacznego systemu wpływania na rozmówcę znanego z Obliviona a zamiast tego w dialogach można będzie stosować umiejętności na tej samej zasadzie co w dwóch ostatnich Falloutach, czyli posiadanie zdolności na danym poziomie pozwoli wybrać pewną dodatkową opcję rozmowy.

I jeszcze, z trochę innej beczki, ale stojącej po sąsiedzku - obrazek, który pokazuje, jak bardzo zmienia się oprawa graficzna w Skyrim w stosunku do Obliviona. Pięć lat różnicy między obiema grami. To widać.

I nie tylko w twarzach postaci, które w Oblivionie były okropne od samego początku. Także krajobrazy wyglądają "nieco" lepiej.

No, zobaczymy. Na razie Wiedźmin 2 bardziej mi się podoba jeśli chodzi o grafikę, ale być może to subiektywne odczucie - poczekamy do premiery Skyrima i wtedy sobie porównamy ujęcia z gier, bo te aktualnie obrazki z gry Bethesdy to materiały promocyjne przecież i mogą być odrobinę podretuszowane dla uzyskania lepszego efektu.

Więcej obrazków porównawczych tutaj.

źródło : Skyrim - 300 godzin, żeby zobaczyć wszystko w grze

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    A jak wyszedł od Oblivion to każdy się zachwycał grafiką, twarzami itp... Śmiech na sali co ludzie wypisują...

Skoro 300 godzin to ja jestem za - tylko żeby te 300 godzin nie było takie wymuszane i nudne... Oblivion mnie zassał na 120 godzin - i to pełne epickiej wędrówki przez świat gry, gdzie ani chwilę się nie nudziłem. Liczę na to samo w Skyrim

4. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    Grałem w każdą cześć i przy każdej siedziałem minimum kilka dni całodziennego grania cała seria jest dla mnie czymś wyjątkowym każda nowa wnosiła coś nowego do gatunku Rpg i mam nadzieje ze to samo stanie się i w tym roku ;)

5. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    No raczej. Juz sie Morrowindem zachwycali. Ja sam jak kiedys bylem nad jeziorkiem pomyslalem sobie "o k.. ale woda, jak w Morrowindzie :D"

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie miałbym nic przeciwko 300 godzinom, to byłaby najdłuższa gra w jaką grałem. Tylko to chyba trochę niemożliwe, przeważnie podają czas potrzebny na ukończenie gry na wyrost. Zawsze lubię eksploatować cały świat więc będę czekał z niecierpliwością aż pokażą jakiś gameplay.

Wczytywanie...

Poleć forum