Skyrim 5 co robie zle??

swy1985

Użytkownik
Użytkownik
Mam konsolke przerobiona lt+2.0.Mam najnowszego imgburn, nagrywam na plytkach vrebatim, moja nagrywarka nie jest flashowana i jest marki pionner i obsluguje DL, pare gier narazie nagrala dobrze i smigaja ze az milo. Pobralem ostatnio gre skyrim 5 ktora ma zabezpieczenia xgd3 wiec jej nie przepuszczelem przez abgx tylko wypalilem na surowo, gre nagralo, jednak po wlozeniu dysku do iksa wyskakuje komunikat abym przeczyscil dysk szmatka lub zresetowal konsole. o co chodzi, jak to poprawic, mone nagrac clonem?? pomocy!!!
 

jojo_sct

Użytkownik
Użytkownik
A nie podłączałeś czasami konsole do internetu? bo jeżeli tak to mogła złapać tzw. cichą aktualizacje i przez to ten problem.
 

swy1985

Użytkownik
Użytkownik
nie nie podlaczalem jesze i nie bede ryzykowal, wole grac offline, ale kupilem iksa juz przerobionego i uzywanego, czy jest jakis sposob aby sprawdzic czy jest sflagowana?
 

jojo_sct

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj programem XVal 2.0
 

swy1985

Użytkownik
Użytkownik
Przepuscilem przez XVal i konsola nie jest flagowana. Jakies inne sugestie jak odpalic ta gre??
 

swy1985

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko juz w porzadku, wystarczy kupic nagrywarke lite-on ihas 124b i po problemie, wszystkie gry smigaja ap2.5 i xgd3 tez ;)
pozdrawiam, temat uwazam za zamkniety
 

Do góry Bottom