1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim czy Batman: the Arkhan City?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez airdrigar, Styczeń 4, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. airdrigar

airdrigar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bełchatów
    Witam. uzbierałem ostatnio trochę kasy i mogę sobie kupić nową grę. Generalnie staram się kupowac gry takie, w które mogę grac długo i znudzą mi się naprawdę po długim czasie. Skyrim na pewno taki jest, ale z kolei jest po angielsku. jestem w 3 klasie LO i w sumie próbną maturę zdałem dośc dobrze, jednak mimo wszystko nie wiem czy będę w stanie ogarnac ją w 100%. Kolejna gra, jaka mnie kusi, to batman. Boję się jednak, że przejdę ją raz i gra wyląduje na półce (coś takiego jak Mafia II, przejdziemy jeden, główny wątek i następuje koniec naszej przygody z grą). Są tam jakieś wątki poboczne? Można sobie skakać po mieście i grac bez zobowiązań, for fun? No i w ile się ją przejdzie, bo w skyrima to można grac prawie w nieskończoność. pisze też, co sądzicie o tych grach. Czy warto je kupic? nie mam przerobionego xboxa... pozdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    zależy co lubisz jak akcje to batman jak dialogi i kreowanie postaci to skyrim
    p.s ja bym brał batmana

4. airdrigar

airdrigar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bełchatów
    generalnie lubie RPG i gram raczej w takie gry. chociaż moją ulubioną grą jest saga AC. krótki ten batman jest? jeden główny wątek?

5. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    hmm trudno powiedziec mi sie wydaje że krótki jest bo szybko przeszedłem ale nie wykonywałem żadnych pobocznych misji ale jak lubisz rpg to bierz skyrima

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
  7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334