1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

skyrim dawnguard problem z gra

Temat na forum 'DLC' rozpoczęty przez zuraw1989, Sierpień 8, 2012.

1. zuraw1989

zuraw1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    siema mam problem z dawngurad otoz wklejam dodatek hdd\content\00000000000000 i odpalam gre wyskakuje mi download content loading czy jakos tak i wczytuje save mam 10 lvl czyli taki ktory jest potrzebny do grania w dawnguarda podchodze do straznika i nic czytalem cos o title update ale nie mam pojecia jak go wgrac ani jak odblokowywac gre jakims 360 content manager prosze o pomoc czytalem kilka poradnikow ale nic z nich nie rozumiem i nie wiem jak to robic dziekuje z gory

ps: skad sciagac patche ja pobralem z xbuc.net do skyrima z sierpnia i zrobilem wedlug tego poradnika

1. Skonfiguruj pendrive w Dashboard Xboxa 360 (Moja konsola Xbox/ Ustawienia systemu/ Pamięć) - może być to dowolny pendrive. Musisz mieć Dashboard NXE X360 Dashboard 2.0.9199 (06.04.2010) lub nowszy.
    2. Po skonfigurowaniu podłącz pendrive do PC.
    3. Otwórz program XTAF (aby program zadziałał, należy ustawić datę w Windows na wcześniejszą), nie aktualizujemy programu do nowszej wersji ,(zakładka "PROGRAMY") kliknij "File" i "Open Drive"
    4. Update wrzucasz przeciągając je myszką z np. Pulpitu do folderu "Cache Partition/Cache" (najpierw otwieramy Cahe Partition, potem Cache i update przenosimy i upuszczamy do okienka po prawej stronie)
    5. Podłącz pendrive do konsoli Xbox 360 i odpal grę. Przy wybieraniu jednostki pamięci wybierz pendrive (uruchomiona w ten sposób gra, będzie zaktualizowana)

ale nie dziala

Wczytywanie...

Poleć forum