1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim Dawnguard problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez devil112, Listopad 18, 2012.

1. devil112

devil112 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam otoz mam taki problem wgralem odblokowany dodatek na konsole , odpalam skyrima gra widzi dodatek proboje go wczytac i nastepuje crash ktory wywala z gry do menu konsoli (posiadam rgh) mial juz ktos taki problem moze mi cos podpowiedziec by dzialalo tak jak powinno?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Zula

Zula Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Od mojej mamusi
    Jeśli próbujesz zgrać dodatek do polskiej wersji Skyrim to ci się nie uda.

4. devil112

devil112 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a co z polska wersja nie tak ze dodatek niedziala?

5. Zula

Zula Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Od mojej mamusi
    Bo polska wersja Skyrima ( na xbox 360 ) nie jest oficjalnie spierana przez producenta gry;). Chcesz pograć w DLC to tylko na angielskiej wersji gry.

Wczytywanie...

Poleć forum