1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim DLC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maciex967, Listopad 23, 2013.

1. maciex967

maciex967 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wgrałem dlc na pena przez XIB i Horizon, podlączam go do xboxa, włączam skyrima i wyskakuje: Loading Downloadable Content. Please Wait. Wtedy jakby sie zacina, konsola nie odpowiada, mozna ja tylko wyłączyc. Gdzie jest problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    skyrim od Dog'a? TU jest?

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

4. maciex967

maciex967 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie, z innej strony, plik zostal wyciety z z tej wersji legendary edition, postepowałem jak w poradniku z GTA V, niby wszystko sie zgadza ale gdy wlaczam gre zacina sie i koniec

Wczytywanie...

Poleć forum