1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim Dragonborn

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez paveu, Styczeń 7, 2013.

1. paveu

paveu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z dodatkiem do TESa-Dragonborn. Ściągnąłem XboxLive za pkty. Włączam gierę, ładuje dodatek, odpalam z save'a i potem, jak wcisnę RB lub LB gra zawiesza się. Wersję podstawową miałęm PL. W czym może tkwić problem i czy da się go jakoś rozwiązać, bo szkoda 1600 pkt.:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Deadpool

Deadpool Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Prawdopodobnie, że nie ma wersji PL Skyrim-a na konsolę. Więc może jak będziesz miał ENG wersje to powinno być ok. Jak się mylę to niech ktoś mnie poprawi.

EDIT: Po przez "nie ma" mam na myśli, że oryginalnej.

4. paveu

paveu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za pomoc, spróbuje z ang. wersją. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum