Skyrim i błąd nagrania

kamil126

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam kopie Skyrima PL od Doga29 nagrałem ją na verbatima, w 100% IHASEM się nagrała ale po włożeniu do napędu pisze że płyta nie obsługiwana. Co może być problemem ? Mam pewne podejżenia , a mianowicie nie przepuściłem przez abgx i nie dograła się topologia , a posiadam LT3.0 , czy w tym tkwi problem ? Z góry dzięki za odpowiedz .
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
mozliwe ze obraz byl pod lt 2.0 - jesli pisze plyta nieobslugiwana , musisz iso przeleciec abgx z ustawieniami pod lt 3.0 i nagrac od nowa
 

Remix27

Banned
Abgx z ustawieniem autofix level 3 Skan i wypalic.
 

kamil126

Użytkownik
Użytkownik
a nie przeszkadza ,ze wszystko wyskakuje w abgx na czerwono ?
 

Remix27

Banned
Crc napewno bedzie error i co pisze na czerwono daj log . I musi pisac topology add na zielono
 

kamil126

Użytkownik
Użytkownik
nic takiego nie wyskakuje przeouscilem przez abgx nagralem i dalej to samo
 

Remix27

Banned
Autofix level 3 byl ustawione? W abgx 360?
 

kamil126

Użytkownik
Użytkownik
tak , tylko przypominam ze jest to ta spolszczona wersja od DOG29 i nie ma jej w bazie abgx
 

Megaton90

Banned
Użytkownik
Mam ten sam problem co kolega kamil126. W bazie nie ma tej wersji po mimo komunikatu że topologia dograła się dobrze płyta przechodzi weryfikację po czym gdy włoży się Ją do xa wywala płyta nie jest obsługiwana... Jakieś pomysły?
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Daj screena z skana abgx

Wysłane z mojego PMP5080CPRO za pomocą Tapatalk 2
 

kamil126

Użytkownik
Użytkownik
Niestety nie moge obraz wraz z dyskiem jest u kolegi . Megaton90 jakbyś mogl to wstaw ?
 

Megaton90

Banned
Użytkownik
Wrzucę ale po 17 dopiero bo teraz w pracy jestem:(
 

Megaton90

Banned
Użytkownik
Screen z abxa:





 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gra robiona była z myślą o LT 2.0, choć niektórym działa i na LT 3.0

Wersja ta nie jest już przeze mnie oficjalnie wspierana, do czasu pojawienia się Legendary Edition PL.
 

Megaton90

Banned
Użytkownik
To muszę znaleść inną wersję pod LT 3.0 bo wydaje mi się że jakby się to nie nagrało nie będzie dobrze. Trudno...
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie ma innych wersji na LT.

Przynajmniej do czasu LE.
 

Megaton90

Banned
Użytkownik
Nie ma? Ale mówisz o wersji PL? Czy ogólnie? To w takim razie pozostaje czekać na wydanie wersji LE? Trochę to dziwne że po takim długim czasie od premiery gry nie ma nic podobnego na LT 3.0
 

kamil126

Użytkownik
Użytkownik
Skoro Legendary Edition ma wyjśćw po Polsku to jestem spokojny . Dzięki wszystkim za pomoc .Temat do zamknięcia
 

Do góry Bottom