1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim i porysowana płytka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jakub1997, Sierpień 28, 2013.

1. Jakub1997

Jakub1997 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej :)
    Mam problem : otóż mój Skyrim ma paskudną tendencję do zawieszania się (głównie podczas wczytywania save, szybkiej podróży - pomoga tylko wyłączenie konsoli...). OK, rozumiem że x-360 ma prawo się polenić i zaciąć raz na jakiś czas - ale ! - dlaczego tnie się zawsze przy TES:V Skyrim ? Swego czasu grałem kilka miesięcy w Mass Effect, RDR, L.A Noire i... ani jednej zawiechy ! Od dwóch dni ponownie postanowiłem pograć w Skyrim'a - pierwszy dzień był w porządku, ale wczoraj zawiesił się dwa razy (pomogło tylko wyłączenie konsoli :( ). Dlaczego tylko Skyrim... hmmm... Tak się zastanawiam, czy to nie jest przypadkiem wina dosyć porysowanej płytki...

Oto pytanie ! :
    Jeżeli mam grę zainstalowaną w całości na dysku, to czy porysowana płytka może wpływać na odbiór gry ( mowa oczywiście o zawieszeniach). Serdecznie pozdrawiam i życzę udanego granie bez zawieszeń ! :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kazkoliber

kazkoliber Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wydaje mi się że płyta nie ma nic wspólnego z zawieszaniem się gry CHYBA że masz nie zainstalowanego Skyrima i płyta jest cały czas na obrotach, w takim przypadku mogę się zgodzić z tym że to od płyty, ale jak masz zainstalowanego to płyta nie bierze siebie odpowiedzialności za ten problem. Płyta na początku weryfikuje grę a później jak już Xbox "ucichnie" czyli skończy weryfikować gra chodzi z dysku. Na twoim miejscu przeinstalowałbym gre, bądź pobrał ponownie gre na innej płycie lub tej samej bo tą co masz z grą możliwe że była w jakiś sposób uszkodzona. Ja tak miałem z 2 grami że nagrywałem jeszcze raz na tą samą płytę żeby grać poprawnie bo mi nawet się nie uruchamiała i nie instalowała do końca.

2 użytkowników lubi ten post.
  4. TheMacias

TheMacias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Polska
    A propos, jak ja zainstalowałem na dysku Skyrim to w ogóle nie zauważyłem żeby szybciej się wczytywała gra ;-P

5. kazkoliber

kazkoliber Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To nie ma znaczenia na szybsze ładowanie, po prostu gdy masz zainstalowaną grę na dysku to laser napędu tak nie cierpi :)

1 osoba to lubi.
  6. Jakub1997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra, wrzucę save na pendrive i przeinstaluję gierkę... Co do wypalania płyty od nowa to... niemożliwe - mam nieprzerobioną konsolę, tylko oryginały :/ Istnieją jakieś serwisy naprawiające płytki lub coś w ten deseń ? Dziękuję za odpowiedzi :)
    P.S
    Wiem - jestem upierdliwy :
    W jaki sposób mogłaby mi pomóc ponowna instalacja Skyrima ? Jak to działa :p

7. Jakub1997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przepraszam za dwa posty pod rząd.
    Jeżeli jakaś zabłąkana dusza trafiła tu z podobnym problemem - uspokajam ! - to prawdopodobnie nie jest problem konsoli, to sam Skyrim grzeszy problemami natury technicznej, więc cieszcie się gracze, którzy mieliście już przed oczyma czerwony krąg :). Czytałem mnóstwo angielskich tematów o problemie "freezing Skyrim on xbox 360". Freezing - zawieszanie się gry lub lagowanie.
    Tutaj macie kilka sposobów, które mogą rozwiązać problem :
    skyrim xbox 360 freeze fixed - YouTube

Jeszcze nie wypróbowałem ich w praktyce,ale myślę że mogą pomóc :)
    Miłej gry !

Wczytywanie...

Poleć forum