1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim- Lookup Failed

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez >>Patryk<<, Luty 14, 2012.

1. >>Patryk<<

>>Patryk<< Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wczoraj nagrałem Skyrim'a z polskim dubbingiem ściągniętego w wersji od DOG'a. Wszystko śmiga, lecz załapałem się na błąd "Lookup Failed", na początku mi to nie przeszkadzało, lecz zaczyna mnie to już denerwować, nie moge przeczytać żadnej książki, podpowiedzi, ani opisu misji, nie wiem czego jeszcze. Czy można to jakoś naprawić bez ściągania nowej gry? :confused: Może jest jakiś patch, czy coś? :confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. burzaa

burzaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Też mam ten problem. Czy da się wgrać jakiś plik czy coś innego, żeby nie wyrzucać płytki?

4. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    No niestety musicie pobrać nową pełną wersję gry

5. >>Patryk<<

>>Patryk<< Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No trudno jakoś przeżyje, nie ma sensu ściągać i nagrywać drugi raz tą samą grę. Nawet nie wiadomo która wersja jest dobra, a która nie. Dzięki za pomoc, wątek do zamknięcia.

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ta, która ma w nazwie final.

Wczytywanie...

Poleć forum