1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim muli na RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dymekk208j, Sierpień 9, 2012.

1. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Odpalam dzisiaj Skyrim'a (wersja PL od DOG) na moim Xboxie z RGH a tu zonk, muli jak cholera... jak on chodzi w chociaż 20 fps to ja jestem święty. Tak grać się nie da. Ma ktoś pomysł co by z tym zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TyPeK

TyPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mi chodzi normalnie, czasem jak jest dużo detali to zamuli ale trochę tylko. Usuń i zgraj jeszcze raz, może coś robiłeś przy kopiowaniu i dlatego

4. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Rozwiązałem problem. Nie należy przerabiać do formatu GOD wystarczy wypakować obraz i tak grać. Wtedy chodzi normalnie.

5. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dziwne bo ja mam w god i hula ok.

Wczytywanie...

Poleć forum