1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SKYRIM na HDD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez czarnuch71, Lipiec 4, 2012.

1. czarnuch71

czarnuch71 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Witam!
    Posiadam XBOX360 Slim 250GB (przeróbka LT). Co do konsoli nie mam żadnych zastrzeżeń, ale dzisiaj natknąłem się na następujący problem:
    Posiadam około 15 gier na płytach i każda uruchamia/instaluje się bez problemu. Natomiast SKYRIM uruchamia się bez problemu. Problem pojawia się przy instalacji. Instalacja nawet nie ruszy. 0% i wyskakuje komunikat "nie można odczytać płyty" (płyta nie posiada najmniejszej ryski). Gdy uruchamiam instalację słychać jak napęd rusza i po sekundzie cichnie i wyskakuje wymieniony już komunikat. Co może być przyczyną problemu i jak mogę go rozwiązać.
    Wersja gry: z polskimi dialogami. Z płyty można normalnie grać. Grę kupiłem w sklepie gdzie kupiłem także konsolę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    polskiej wersji nie zainstalujesz

1 osoba to lubi.
  4. czarnuch71

czarnuch71 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Nie ma żadnej opcji? Czego to jest wina?

5. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Na razie nie, twórca wstawki miał wstawic instrukcje jak zainstalowac ale aktualnie jest w szpitalu z tego co mi wiadomo.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum