1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim na RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Yamrox, Marzec 18, 2012.

1. Yamrox

Yamrox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam taki problem iż Skyrim którego posiadam i jest on skonwertowany do .xex nie pokazuje opisów np opis czaru (nie wszystkich, niektóre są dobrze opisane, źle opisane to na przykład zebrane od smoków ) lub coś co pisze w książce jest zastąpione przez " LOCKUP FAILED"
    Czy tak jest z każdym Skyrimem na RGH czy ja mam źle pobraną/skonwertowaną. Nie przeszkadza to w rozgrywce lecz czasami po prostu chciałbym wiedzieć co robi dany czar zamiast włączać go po kolei i patrzeć co zdziała.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Najprawdopodobniej wadliwa kopia gry, u mnie na jtag'u normalnie działa.

4. Yamrox

Yamrox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    możesz podac link bo już 2 wersje pobrałem i wszystkie takie same

Wczytywanie...

Poleć forum