1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim na X360 zmieści się na jednej płycie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Sierpień 29, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Czyli dłuższe loadingi i gorsza jakość tekstur [?], wolałbym grę na kilku płytach, które po prostu bym zainstalował na dysk, niż czekać 5 minut na załadowanie tego całego świata.

źródło - Gamezilla

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Strike

Lucky Strike Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z tym się zgadzam ukłon w stronę slim 4gb. Ale co z resztą... Jednak w tym względzie ps3 jest lepsze.

4. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    QwerTaj
    Mógłbyś zaprzestać wstawiać informacje o Skyrim? Bo z każdym twoim newsem zaczynam wątpić w tak oczekiwany przeze mnie tytuł : )

5. rumburak80

rumburak80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Raczej ps3 nie wygeneruje czegoś lepszego niż to co pokazali w gameplayu z konsoli M$.A loadingi prawie zawsze są na xsie szybsze.Nie siejmy paniki panowie.

6. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Nieźle, mam nadzieje że po zainstalowaniu będzie dobrze śmigała gierka :D

7. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Wydaje mi się , że ograniczenia pojemności DVD powodują , że producenci nie mają gdzie upchać lepszych tekstur . Nie sądzicie?

8. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Mass Effect 2 był na dwóch płytach DVD na X360 i jedynie PC-towcy płakali najgłośniej z tego powodu.

9. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Hmm gra jest tej samej wielkości co oblivion, Poprawiono nie znacznie oprawę graficzną względem poprzedniej części, więc wydaje mi się że o wiele więcej nie powinna ważyć. O ile dobrze pamiętam to oblivion warzył 6.9 GB ? więc w 8.5GB się spokojnie zmieszczą.

10. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Z jakiego niby powodu? PC'towcy instalują i grają z dysku - loadingi 5 razy krótsze niż na konsolach, zero bugów tekstur jak w GTA 4, nie ma powodu do płaczu. Dla mnie Skyrim mogłoby ważyć nawet tyle żeby weszło na 5 DVD i tak grę instaluję i mam gdzieś doczytywanie i żonglowanie płytami

11. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Nie jestem pewny czy się cieszyć. Bo skoro zmieści się na jednej płytce... to kosztem czego ? Grafiki ? Zawartości ? Wolałbym więcej płyt ale grę taką samą jak na wszystkich innych platformach

12. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    La noire było na 3 płytach i wielkie gówno wyszło jedynie napchali filmów ile mogli a o innych rzeczach zapomnieli i nic o tym nie świadczy na ilu płytach jest gra . I lepiej że na 1 płycie bedzie nie będzie co chwile przekładania płyt jak miało to miejsce w mass effect 2 .

13. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jakie "co chwilę" ? Już nie przesadzaj
    Skyrim powinien być na kilku płytach, bo seria The Elder Scrolls wciąga tak, że przynajmniej znalazłby się powód by w końcu wstać z fotela : )

14. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Co takie zdziwienie? LA Noire bylo na 3 plytach i nikomu to nie przeszkadzalo...

15. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Z takiego żeby dowalić konsolom i ich przestarzałej architekturze, najlepiej było to widać w przypadku la noire i premiery na X360 gdzie pctowcy i sonyboje wymyślali kilkanaście minusów takiego zastosowania, no ale...

nie zrozum mnie źle hextor, może tamten post był na wyrost i ogólnie mam gorszy dzień :p dobrze chociaż, że zimne piwo czeka w lodówce.

Przeglądałem teraz serwisy growe i znowu nie dobrze że skyrim na 1DVD bo będą cięcia w grafice na x360...

Ja nie miałbym nic przeciwko biorąc skalę tej gry i grafikę która jak na 6 letnią konsolę jest ładna ale wiadomo edycja pc będzie najlepsza (tu bez żadnej szydery).

eot z mojej strony, peace :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum