1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim najlepsza gra minionej generacji, ale także jedna z najlepiej sprzdających sie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 28, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Być może w głosowaniu Amazonu udział wzięli ci, którzy grę kupili. A takich graczy było naprawdę wielu...

O tym, że Skyrim został najlepszą grą minionej generacji według użytkowników Amazonu, już pisaliśmy. Teraz znajdujemy kolejny powód, by tego "erpega" zaliczyć do grona jednej z najważniejszych produkcji dostępnych na pececie, Xboksie 360 i PlayStation 3. To wyniki sprzedaży.

Bethesda pochwaliła się, że pękło już 20 milionów sprzedanych egzemplarzy. Jedyne, co można dodać, to krótkie "czapki z głów" i "wielki szacunek".

Rzecz jasna nie jest to najlepszy wynik tej generacji, bo lepsze jest np. GTA V, ale liczba i tak robi wrażenie.

Niedawno pojawiła się plotka sugerująca, że Skyrim może trafić na konsole nowej generacji. Bethesda szybko wyjaśniła, że to błąd. I chyba dobrze, biorąc pod uwagę olbrzymią popularność Skyrim na "starych" sprzętach. Lepiej stworzyć nową odsłonę niż serwować coś, co wszyscy bardzo dobrze znają, tyle że w nieco ładniejszych szatach. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. WithheldRug578

WithheldRug578 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Szkoda , że nie ma wersji PL Skyrima na konsole.

4. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Ehh, przeszedłem Skyrima i średnio mi się podobał. Jak dla mnie grą minionej generacji jest zdecydowanie GTA V - dawno nie grałem w tak dobrą i dopracowaną grę.

5. darudek_ek

darudek_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    GTA V dopracowane? Buahahaha, dopiero styczeń, a już startujesz do żartu roku. GTA V może i nie jest tak zabugowany w singlu jak poprzednie gry od Rockstar, ale multi zdecydowanie jest jednym z najgorszych w całej generacji. Dobry miesiąc był potrzebny, aby multi w ogóle było grywalne. Nie pamiętam, aby ktoś takiego faila odwalił wcześniej. Serwery mogą mieć problem dzień, dwa, max trzy. Ale nie przez wiele tygodni. Do tej pory wciąż są problemy...

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    darudek_ek widać, że nie grałeś w pierwszych dniach premiery Battlefield 4 (Choć jakby nie patrzeć, podobny stan gry jest do dzisiaj). I nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie jak graliśmy wraz z ekipą na przełomie października/listopada stan GTA Online był na tyle dobry, że można było na spokojnie przechodzić sobie misje na coop. Od tamtej pory nie miałem problemów z wbiciem na serwer a ni z jego rozłączeniem. No dobra niech będzie, kałach mi 2x zniknął z ekwipunku, no ale co to za problem jak kosztuje jak pamiętam ~1800$? :)

1 osoba to lubi.
  7. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Po dziś dzień gram w Skyrim. Na liczniku ponad 200 godzin a i tak wszystkiego jeszcze nie odkryłem. Gra niesamowita.

Tym bardziej,że na rgh działa spolszczenie z PC - dubbing i napisy.

Wczytywanie...

Poleć forum