1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim najlepszą grą obecnej generacji według użytkowników Amazona

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TigraTeam, Sierpień 5, 2013.

1. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala

Co prawda gry na obecną generację jeszcze będą się pojawiać, ale Amazon już teraz chciał wyłonić najlepszą grę obecnej generacji. No i wyłonił.

W głosowaniu, które trwało przez cały lipiec użytkownicy serwisu Amazon.co.uk uznali, że najlepszą grą obecnej generacji jest The Elder Scrolls V: Skyrim, który w finale pokonał... The Last of Us.

Poniżej odpowiednia grafika pokazująca wyniki poszczególnych pojedynków:

W wyborach na najlepszą grę prócz wspomnianych finalistów udział wzięli Uncharted 2, Red Dead Redemption, Fallout 3, GTA 4, BioShock, Portal 2, Mass Effect 2, Super Mario Galaxy, Call of Duty 4: Modern Warfare, Batman: Arkham City, Far Cry 3, BioShock Infinite, The Walking Dead i Metal Gear Solid 4.

Z powodu nadgorliwości Amazona w wyborach nie wzięły udziału inne produkcje, które mogłyby zajść daleko, jak chociażby Beyond: Dwie Dusze, czy GTA V.

gamezilla

2. Lotnik421 Xbox One

3. rafallo

rafallo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie dziwię się. Skyrim to najlepsza gra, w którą grałem. Ten świat, te podziemia, zamki, wszędzie wejdziesz i coś nowego, każdy zamek inny, każde podziemie inne, chodzisz i ciągle masz misje, dialogi, dubbing, te teksty, fabuła, grafika, przyroda zmieniająca się... Ta gra warta jest nawet 300 zł. Pierwsza gra, która polecam z całego serca, którą może kupić każdy bez wyjątku.
    Fakt uwielbiam serie GTA, uwielbiam inne gry, ale za całość, za jakość, za tą piękność to Skyrim zasługuje na miano TOP1.

Skyrim Online to będzie przebój wszech czasów moim zdaniem. Potężny świat, potężne zamczyska, podziemia, stworzyć własną gildię i napierdzielać... Ciekawe jak to będzie, ale zapowiada się fenomenalnie.
    W Skyrim grało się godzinami i nie mogło przejść, a pomyśleć co to będzie usiąść i zagrać z 10 kolegami i koleżankami? Przy rozmowie, przy wspólnym penetrowaniu świata? :) Pięknie oj pięknie to widze ;)

3 użytkowników lubi ten post.
  4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Skyrim świetna gra, bez dwóch zdań.
    Myślę że zasługuje.

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jak najbardziej zgadzam się z tym werdyktem. Obecnie nie ma lepszej gry.

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Nie żebym coś sugerował, ale 2 exclusivy Sony doszły do półfinałów...

7. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    To że Skyrim jest super grą to nie ma żadnych wątpliwości, ale czy jest najlepsza na obecną generację... Nie sądze.

8. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Należy się za pracę w jaką włożyli w gierkę.

9. futureshock

futureshock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To trzeba nadrobić zaległości, bo w Skyrim jeszcze nie miałem okazji zagrać. Natomiast pożyczając od kolegi Playstation 3 zagrałem w The Last of Us i stwierdzam, że jest to jedna z najlepszych gier w jakie grałem przez ostatnie lata, więc nie dziwie się że jest tak wysoko w rankingu na Amazonie i Metacritic. Co do Bioshock: Infinite, Red Dead Redemption i GTA IV też nie ma się co dziwić, bo są to również świetne gry przy których spędziłem sporo godzin, szczególnie przy tytułach od Rockstara. Ale zapewne mój ranking ulubionych gier za 42 dni ulegnie zmianie :)

10. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Oczywiście Skyrim jest i bedzie triumfem dopóki we wrzesniu nie pokaże sie GTA,The Witcher jakoś tak mnie szczególnie nie zaskoczył:)
    Tak wogóle to przy Skyrim o ile licznik dobrze pokazuje to lekko 200h wszędzie musiałem wlezć i wszystko zobaczyć,cała zima przed konsolką:p

11. sielak2

sielak2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Te gry są do siebie podobne a jednak uważam że skyrima tam w ogóle nie powinno być a fallout powinien to wszystko wygrać (po walce w finale z portalem oczywiście)

12. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    I słusznie! Cała seria The Elder Scrolls to dla mnie istny fenomen. Dobrze wspominam Skyrim - dłuuugie zimowe wieczory z tą grą, słuchawki na uszach i w całości oddanie się tej grze... Coraz mniej jest takich gier, a szkoda, a szkoda...

13. rafallo

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W inne gry człowiek również grał godzinami, ale Skyrim przebiło wszystko. Gdy siadałeś do Skyrima niepostrzeżenie mijały godziny, już 5 już 7 godzin, a to dopiero raptem przeszedłeś 3 jaskinie, 2 zamczyska i wstąpiłeś do karczmy dowiedzieć się co słychać w okolicy.
    Fenomenalna gra, fabuła, dialogi i ta muzyka. Misje również są fajne, posiadłości, możesz wejść do posiadłości na kilka sposobów. Pamiętam jak nie mogłem wejść po kamień do ambasady thalmoru, bo misję już przeszedłem. Tyle godzin główkowałem, chciałem obejść to wszystko jakimś bugiem, czy kodem aż w końcu przypomniałem sobie, ze w penym miejscu uciekałem przez jakieś tunele... i nagle oświeciło mnie, wróciłem do tego tunelu i cofnąłem się do tej ambasady przez więzienie, piwnice...

Grę można przechodzić na wiele sposobów, wiele możliwości gry, wiele postaci. Gra jak najbardziej zasługuje na miano gier w czołowej TOP3. Miałem tą grę na dysku, nie chciałem jej instalowac, ale po instalacji wystarczyło 5 minut bym się zakochał w tej grze ;) Gra dopieszczona do ostatniego szczegółu i przyznam - jak na tak wielką grę mało bugów w niej było, prawie w ogóle. A to fenomen, stworzyć tak wielką grę bez bugów prawie.

1 osoba to lubi.
  14. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    skyrim wymiata - właśnie gram od kilku dni - takiej zasysającej i urokliwej gry dawno nie było - bez polskiej lokalizacji z dubbingiem nawet nie polecam bo mocno jest zakręcona i sporo się traci na nieznajomości szczegółów

15. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Ok widze ze przegłosowane również tutaj:p

16. rafallo

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Co do The Last of Us, słyszałem niby o tej grze, ex na PS3, włączyłem gameplay i... kopara mi opadła. Taka fabuła, grafika niczego sobie, dialogi, dubbing polski... miazgda, dawno nie widziałem tak pięknej, tak fantastycznej fabularnie gry.
    Skyrim swoją drogą, ale The Last of US również zachwyca.

I teraz mam dylemat. - oglądać cały gameplay na YT? Czy kupić, lub pożyczyć ps3 od kogoś specjalnie dla tej gry? Bo coś czuje, że gdybym usiadł grać w The Last of US musiałbym brac w pracy jakiś urlop, murowane godzinne siedzenie przed tą grą. Gra naprawdę wymiata.

https://www.youtube.com/watch?v=eLffe-VH3TE

Przyznam się, że wzruszyłem się po raz pierwszy przy grze, pierwszy raz w życiu gra spowodowała, że uroniła mi się łezka, gdy córka Joela zginęła... I oglądałem gameplay gry i mnie tak wzięło, a pomyśleć co to by było gdybym w nią grał ja... Gra rewelacja. (obejrzyjcie chociaż prolog - uwierzcie warto)

17. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Oglądając gameplay z gry, nie będziesz przeżywał takich emocji jakbyś sam grał. Więc zalecam Ci kupienie/pożyczenie PS3 i przeżyć to wszystko na żywo ;)

18. BlindObserver

BlindObserver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Nie chcę nic mówić, ale widzę, że masa exów na Xboxa w zestawieniu :D

Co do wygranej Skyrim - raczej się należało, ale sam tej gry nie lubię. Zawsze nazywam ją "grą o zwiedzaniu". Z tych gier, które widać na tym porównaniu najbardziej podobały mi się TLoU, Bioshock (w sumie Infinite też, ale już mniej) i The Walking Dead. Do Red Dead Redemtion się już od jakiegoś czasu zabieram, niestety przegapiłem gdy był w PS Plus, więc jakoś tak ominąłem grę.

Wczytywanie...

Poleć forum