1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim- niedoczytujące się tekstury

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez MateuszW, Wrzesień 12, 2012.

1. MateuszW

MateuszW Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam użytkowników. Problem polega na tym, że niektóre tekstury w Skyrimie niedoczytują się do końca ( np. dłonie, niektóre deski, skóry czy sierść woła :D). Rozwiązanie problemu byłoby banalnie proste gdyby nie jeden dziwny fakt : tekstury nie doczytują się zarówno po instalacji na dysk - przy wgranym title update pod media ID oraz kiedy gram z płyty na niezainstalowanej grze. Cache czyściłem nie wiem o co chodzi. Dodam, że wcześniej na dashu 13599 tego problemu nie było. Nie wiem może to zbieg okoliczności ale to właśnie po instalacji dasha ze Sleeping Dogs tekstury się nie doczytują. Czy to jest problemem nie wiem ponieważ ostatni raz grałem w Skyrima pół roku temu. Pech chciał , że odpaliłem go następny raz dopiero po instalacji nowego dasha ze Sleeping Dogs -jakis miesiąc temu. (ogólnie to gra z dysku w ogóle nie szła - błąd, ale zastosowałem metodę z mp3 odpaloną w tle i chodzi). Może ktoś miał podobny problem i się z nim uporał ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xzychu

Xzychu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Grasz w org. wersje czy na LT? Może być coś z dyskiem bo skoro była półroczna przerwa ;/ U mnie czasem też nie wczytuje tekstur ale sporadycznie i ponowne odczytanie to naprawia.

4. MateuszW

MateuszW Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam przerobionąkonsolę LT 2.0 , gram na kopii z neta - czy dysk uszkodzony czy nie to z tego co wiem z płyty powinno ładować się wszystko jak trzeba, a tutaj nie ma różnicy czy z płyty czy z dysku czy z pendrive'a - wcześniej oczywiście z dysku niektóre tekstury nie doczytywały sie do końca ale granie prosto z dvd bez instalowania naprawiało problem - teraz i z płyty i dysku tekstury się nie doczytują...

Wczytywanie...

Poleć forum