1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim – paczka nowych screenów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Groszq, Czerwiec 8, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Po niedawanej prezentacji The Elder Scrolls V: Skyrim cała rzesza dziennikarzy branżowych, jak i miliony graczy na całym świecie, z wolna zbierają szczęki z podłogi. Jeżeli jednak wciąż mało Wam nowego The Elder Scrolls mamy dla Was kilka świeżutkich screenów prosto z Los Angeles.

Być może będzie to zbyt śmiałe stwierdzenie, ale wydaje mi się, że The Elder Scrolls V: Skyrim jest i będzie najlepszą grą RPG ostatnich lat. Nowe dzieło Bethesdy będzie mogło konkurować z najlepszymi o tytuł gry roku, wcale nie będąc na przegranej pozycji.

Teraz nie pozostaje fanom tego gatunku nic innego, jak tylko odliczać dni do premiery. Zostało do niej (tylko i aż) 145 dni.

Galeria na XBOX Magazyn - Skyrim – paczka nowych screenów

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    !Groszq wszyscy na xboxforum.pl kochamy twoje newsy zwłaszcza te z odnośnikami do Xbox magazyn (oj, wtopa, każdy twój news to jeden wielki odnośnik) a powiedz tak szczerze, gdyby nie newsy na xboxforum.pl liczba wejść na Xbox magazyn spadłaby o 99% co nie? Nie masz jaj by podać całego newsa a na końcu link do portalu? Boisz się prawdy że nikt by wtedy na twój denny portal nie wszedł? Szkoda że żyjesz w utopii.

Wątpię żeby Skyrim był najlepszym rpg ostatnich lat, jakoś przy TES IV takiego wielkiego hypu nie było, w sumie, Wiedźmina 2 też się tak epicko nie sprzeda jak mysleli twórcy. "Teraz nie pozostaje fanom tego gatunku nic innego, jak tylko odliczać dni do premiery. Zostało do niej (tylko i aż) 145 dni." To że lubię rpg nie znaczy że lubię TESa : o Z czym do ludzi. TES to seria tylko dla fanów, a Dragon Age czy Wiedźmina 2 (przykładowe rpg) są kierowane nie tylko do fanów i do znawców, ale także do ludzi którzy chcieliby zacząć przygodę z serią, z gatunkiem nie koniecznie od I części

4. Cinek_END

Cinek_END Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Domu
    Widzialem te screeny ale nie wiem czy to nie sa przypadkiem z wersji na PC bo za pieknie mi to wyglada :D
    chcociaz bardzo chcialbym zeby tak na klocku wygladalo :)

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Nie wiem w jakim świecie żyjesz, ani w jakim wieku zacząłeś grać, ale śmiać mi się chce jak czytam to co piszesz. Że niby seria TES jest skierowana tylko do fanów??!!? Dawno takich głupot nie czytałem - ta seria jest po prostu esencją dobrego rpg i od czasu Morrowind jest przystępną grą dla każdego. Jeżeli twierdzisz że Dragon Age czy Wiedźmin 2 to "prawdziwe perełki" rpg'owego dorobku ludzkości, które zachęcają do dogłębniejszego grania w gry gatunku rpg to nic tylko pogratulować wytrawności gustu. Dragon Age to jeden z najgorszych rpg jakie wyszło - liniowa, konsolowa gra, podchodząca pod h'n's

TES to był zawsze jeden z najlepszych rpg'ów, jak nie najlepszy i tak będzie pewnie tym razem

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Czytasz co ja piszę? Podałem przykłady gier które nie są kierowane stricte do fanów serii tylko wyłapują innych graczy. Twój Morrowind mi powiewa i to jak cholera, oprócz tytułu nic więcej o tej grze nie wiem. Kiedyś to ja na dwór wychodziłem na plac zabaw i do piaskownicy a nie naparzałem w gry także bez sensu pytanie. Jakoś twój booooski TES mnie nie przyciąga do siebie i nie zachęca by w niego zagrać tak jak inne gry. Pogratulować wytrawności gustu? Buahahah to ty w tym miejscu pokazujesz swoją kulturę którą nigdy nie grzeszyłeś, jak ci to siedzenie przy komputerze z myszką w łapie głowę popsuło, ty po prostu NIE POTRAFISZ przyjąć do wiadomości że można mieć inne zdanie niż ty. Dobrze że jednak mam do kogo z domu wychodzić i nie skończe tak jak ty : ) Ale co tam, nie będę taki dla drugiego człowieka, więc pozdrawiam cie :)

7. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    Popieram TES jest chyba najlepiej kojarząca się marka rpg zaraz obok gothica jeśli chodzi o Polskę

UP!

Ogarnij się:D

8. Fydeus

Fydeus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    MrDraiger wyluzuj, zachowujesz się jak dzieciak nawet jeśli !Hextor mówi coś co tobie nie odpowiada to bądź mądrzejszy i spasuj, każdy ma prawo mieć swoje zdanie a tak w ogóle to są aktualności a nie Samosia także ogarnijcie się i piszcie o Skyrimie jeśli o nim jest news.
    Skyrim, jak dla mnie game of the year :)

9. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    bardzo mi się podoba ze względu na małą liczbę skryptów praktycznie podobno ich nie ma ale zobaczymy w praktyce,

10. aabbcc

aabbcc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dziwne, że jak tylko zobaczyłem Obliviona to się od razu zachwyciłem, a im dłużej grałem tym zachwyt wzrastał. Wcześniej z serią nie miałem żadnego do czynienia. Teraz gdy reklamują Skyrim sobie o niej przypomniałem i niedługo zabiorę się za Morrowinda i po raz kolejny za Obliviona.
    A np. Dragon Age 2 ściągnąłem sobie demko i takiego dziadostwa dawno nie widziałem ..

11. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    nie wiem czemu ale nigdy o tej grze w zyciu do teraz :) zobacze poprzedniczki i zobaczymy czy to dobra seria dla mnie :p

12. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Dragon age 2 nie może sobie stanąć obok The Elder Scrolls i mówię tu o wszystkich częściach i jednej z moich ulubionych, Morrowind :)

13. Despayre

Despayre Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie rozumiem tylko, dlaczego atakujecie człowieka, który ma własne zdanie i go broni.
    Forum jest takim miejscem, gdzie każdy ma prawo wyrażać własne poglądy i o ile nie są one sprzeczne z regulaminem, nie widzę powodów aby krytykować kogoś zdanie.
    Ja też nie przepadam za TESami, grając miałem takie odczucie, że wprawdzie gram bez celu. Bieganie od postaci do postaci i wykonywanie kolejnych questów jakoś do mnie nie przemawia. No dobra, niby mamy tego sandboxa i gigantyczny świat, ale imo historia opowiedziana od niechcenia - byle było. Gdy powiem Geralt - każdemu od razu skojarzy się z Wiedźminem, gdy powiem Shepard - od razu przypominamy sobie Mass Effecta. Tu czegoś takiego nie ma. Co prawda gra na wiele godzin, bo żeby wszystko zwiedzić, trzeba się trochę namęczyć ale wolę gry, które na długo zapadną mi w pamięć a w Obliviona pograłem, pobiegałem po mapie i tyle. Co nie zmienia faktu, że czekam na Skyrima.

14. Fydeus

Fydeus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Despayre zgadzam się z wyjątkiem że jestem ogromnym fanem TES, ale jak powiem Vercetti, Phelps, Masterson , Johnson to zapewnie nie wiele ci to powie a są to nazwiska bohaterów jednych z najpopularniejszych gier :)

15. biggum

biggum Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Myślę że po prostu jeszcze nie nadszedł czas aby połączyć wszystkie najlepsze cechy wymienionych tutaj gier, a więc akcję w stylu Dragon Age w ogromnym świecie Elder Scrolls lub podobnym. Zgadzam się i już to pisałem że dla miłośników akcji ten cykl może być nudny i zniechęcający do grania po godzinie. Ponieważ bardzo długo grałem w Morrowinda, a wcześniej w naszpikowany bugami Daggerfall przyzwyczajony jestem do dużej swobody w podejmowaniu działań i kreowaniu postaci. Mały, ograniczony świat w RPG nie bardzo mi odpowiada, choć z drugiej strony w "żywych" sesjach AD&D z mistrzem gry też przecież przechodzimy jedną wyznaczoną przygodę.

Pozdrawiam

16. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jest takie powiedzenie, że o gustach się nie dyskutuję. Grałem w Morrowinda, Dragon Age, Ghotica i w wiele innych RPGów. Osobiście jestem miłośnikiem serii Fallout, a konkretniej 1 i 2 części. Jednak nie daje mi to prawa do krytykowania ludzi, którzy nie widzą magii, w turowej, przestarzałej technologicznej grze, w post apokaliptycznym klimacie. Niektórym forumowiczą, ewidentnie przydałoby się troszkę dystansu.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum