1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim PL - jak to w końcu jest?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Po|<ora, Kwiecień 12, 2012.

1. Po|<ora

Po|<ora Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kalisz
    Siemka, słuchajcie jak to w końcu jest z tą polską wersją Skyrima? Mam przeróbkę LT 3.0 i jestem podłączony do live. Mam Skyrima PL i chciałbym w niego popykać, ale także chciałbym ściągnąć ten patch. Podobno jak się ściągnie patch na polskiej wersji skyrima to jest jakieś prawdopodobieństwo że dostanie się bana?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    skoro masz przerobiona konsole i podlaczony jestes do live i grasz na piratach to i tak masz szanse na bana wiec nie wiem w czym problem

4. Po|<ora

Po|<ora Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kalisz
    Nie odpowiedziałeś na moje pytanie ;)

5. sid333

sid333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdzieś
    Jak masz polską wersje to masz zmodyfikowany obraz gry więc jak masz płytę w napędzie i podłączysz się do live to od razu dostaniesz bana. Ale nie jestem na 100% pewien.

Wczytywanie...

Poleć forum