1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SKYRIM PL - SPECIAL EDITION X ONE - MODY=CRASCH

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez pocztakg, Grudzień 20, 2016.

1. pocztakg

pocztakg Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam
    Może ktoś spotkał się z podobnym problemem - a może poradził sobie bo ja już klaki do reszty wyrwę chyba :-(
    Opcja Special Edition na xbox one jak i na ps4 posiada możliwość pobierania fanowskich MODów z serwera https://mods.bethesda.net - mody dodaja ulepszenia grafiki , efekty itp.
    Oczywiście loguję się na serwer z poziomu PC - dodaje je do biblioteki.
    Niestety mój problem polega na craschowaniu się gry przy probie wejścia w opcję MODY w gł.menu
    - nie pomogła reinstalacja - kasowanie plików Save oraz przestrzeni zarezerwowanej około 5 gb.
    - nie pomogły zmiany DNS / jak doczytałem brak połączenia z serwerami Bethesdy /
    proszę o podpowiedz
    pozdrawiam

HUUURA

Mam rozwiazanie
    - odląćz kabel ethernet lub wyłącz WIFI jesli łączysz się radiowo
    Potrzebny tel/ smartphone - ja użyłem Iphone6 S plus - na androidzie tez nie powinno być problemu , chodzi o "zrobienie" routera z naszego telefonu.- z którego udostępniłem internet dla konsoli
    -ustaw polączenie WIFI ze swoim smatrfonem dl konsoli Xbox one
    -uruchom Skyrim SE
    -teraz bez problemu ( przynajmniej u mnie ) udalo zalogować się oraz pobrać wszystkie MODy z biblioteki którą wcześniej dodalem z PC.

nie chciałem kasować 1 szej częśći problemu .... może komuś się przyda- proszę o opisanie czy ta metoda działa
    pzdrw
    -

Ostatnia edycja: Grudzień 20, 2016

Wczytywanie...

Poleć forum