1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim po niemiecku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ender2003, Grudzień 22, 2012.

1. ender2003

ender2003 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, kupiłem wczoraj xboxa w Austrii dodatkowo miałem do niego grę Forza i skyrima. Do skyrima miałem klucz do wpisania i gra się pobrała, jednak mam grę po niemiecku, da się jakos ustawić żeby była po polsku albo po angielsku. Proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ustawienia regioalne zmien na POLSKI i jeszcze raz pobierz grę, być może zadziała

4. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Odp: Skyrim po niemiecku

po polsku? nie ma takiej opcji, tylko wersja od DOG29 zawiera w sobie język polski, zmien ustawienia regionalne i dla pewnosci wyczysc pamiec podreczną. Wątpie żebyś musiał ściągać gre drugi raz :)

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

5. ender2003

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Mówisz, że nie ma możliwości na język polski to na jaki region mam zmienić bo mam ustawiona Austrię, odrazu powiem, że forze jak włączyłem to miałem odrazu po polsku razem z dubingiem.

6. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63

zmien na polski jak nie zaskoczy jezyk angielski to zmien region na anglie czy tam U. S. A

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

7. ender2003

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Niestety nic nie zadziałało, zmieniłem na polske, anglie, usa i dalej nic caly czas niemiecki. Jakieś inne propozycje jak to zrobić? A może ten klucz zawierał tylko skyrima w języku niemieckim, nie wiem, bo ta forza też jest z austrii no ale w nią gram po polsku w raz z dubingiem.

Edit

Sprawdziłem Fear 3 który kupiłem w pudełku, także w austrii i on także jest po polsku. Tylko skyrim mam po niemiecku niestety :( Czy naprawdę nie da się nic z tym zrobić?

Wczytywanie...

Poleć forum