1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim problem wyskakuję żeby przetrzeć płytę.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sliker, Październik 3, 2013.

1. Sliker

Sliker Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam taki problem z grą skyrim otóż przetestowałem grę skyrim AGBX i dograłem topologie pod lt 3.0 i naprawiło 2 błędy dmi i ss. Wszystko dobrze się nagrało i tak odpalam skyrima wszystko bez problemu się włączyło (jedynie jakieś kratki na głowie smoka było w menu na tym logo) odpalam wszystko dobrze i gdy wyszedłem z domu hergel to wywala mi błąd żeby wytrzeć płytę nic to nie dawało. Usunąłem sava gry odpaliłem jeszcze raz i wszystko działa (zapisywanie wczytywanie działało) gra już nie wywala sama ale gdy wyłączyłem konsole i włączyłem następnego dnia skyrima to znowu chce wczytać grę i znowu wywla błąd. Chciałem zainstalować na pendrive to wyskakuje że nie może bo płyta porysowana (wyjąłem płyte i żeczywiście cały porysowana ale wcześniej nie było żadnej ryski gdy wyrzucała błędy bo sprawdzałem) no to usunąłem jeszcze raz savy i znowu włączyła się normalnie.

Co zrobić czy nagranie gry jeszcze raz i od razu instalacja na pendrive pomoże?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Alert Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków, następnym razem będą pkt.

Wczytywanie...

Poleć forum