1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim. Problem z instalacja.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez grifinders, Maj 27, 2013.

1. grifinders

grifinders Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !
    Mam problem z instalacją gry The Elder Scrolls V: Skyrim na dysku konsoli x360.
    Pobrałem Polską wersję gry.
    Mam konsole przerobioną soft LT 3.0+. Dashboard konsoli wydaje mi się że jest najnowszy. Zainstalował się razem z grą Metro:Last Light.
    Nagrywałem na płycie Verbatim DVD+R DL. Płyta nagrywana nagrywarka ihas w programie imgburn szybkość 2,4x. Oczywiście przez obraz płyty. (LayerBreak=2133520
    TES.V.Skyrim.RF.X360.DubbingPL.NapisyPL.REPACK.FINALNA.WERSJA.0800.HDDok-DOG29.iso)
    Przed nagraniem na płytę gra została puszczona przez program abgx. Ustawienia abgx :
    http://www.iv.pl/images/19648661090114091988.png
    Info o wstawce :
    Wstawka zawiera:
    - TES.V.Skyrim.RF.X360.PL.REPACK.FINALNA.WERSJA.0800.HDDok-DOG29
    Gra: THE ELDER SCROLL'S V: Skyrim
    Wersja Jezykowa: POLSKA (napisy + dubbing)
    Nosnik: 1 DVD
    Region: FREE
    Typ: XGD3 0800 Modified by DOG29
    GDL: Secu45-70001001
    Platforma: XBOX 360
    Dystrybutor: Cenega Poland
    Wydawca: Bethesda Softworks
    RD: 12-11-2011

Co naprawiono wzgledem bety:

-Instalacja na HDD (idn)

-"Lookup Failed!" bug

-Dodano plik .dvd

-Drobne poprawki

KAŻDY KTO MA PROBLEM Z ZAWIESZANIEM SIE KONSOLI
    PO KILKU DŹWIĘKACH MUSI WYKASOWAĆ CACHE Z DYSKU,
    JEŻELI WCZESNIEJ INSTALOWAŁES INNĄ WERSJĘ, USUŃ JĄ!

Zdaję sobie sprawę że wersja polska DOG-29 nie instalowała się na dysku lecz podobno wersja finalna już gry działała bez problemu. Chciałbym podkreślić że nie zainstalowana gra spokojnie rusza z płyty lecz zależy mi na instalacji na dysku.
    Tym bardziej w opisie wstawki jest wyraźnie napisane "Co naprawiono wzgledem bety:
    -Instalacja na HDD (idn)"
    Mimo to nie działa. Podczas próby instalacji proces nie dochodzi nawet do 1% odrazu wywala blad " Nie można odczytać płyty, być może jest zabrudzona..."
    Moją zwrócił fakt że w ściągniętej wstawce znajdował się folder 0800 Files. Jego zawartość to : AP25_34F5B6C3.bin, Skyrim DMI.bin, Skyrim PFI.bin, Skyrim SS.bin.
    Nie wiem po co został zawarty ten folder.
    Gra została nagrywana 3x na rózne sposoby.(jeden raz bez przepuszczania przez abgx) Ściągana 3x od różnych osób. Nic nie podizałało.
    Bardzo proszę o szybką pomoc. Z góry dziekuję ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. larwas

larwas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Katowice, Poland, Poland
    Z tego co się orientuje to nie ma wersji Skyrim pl która instalowala by się na dysku. Dog miał ogarniać temat ale jak na razie nie dał nic znać. Także zostaje gra z płyty.
    Pozdr

Wysłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum