skyrim - problem z instalacją

Thane

Użytkownik
Użytkownik
Otóż. Gra nagrywana nagrywarką liteon ihas124B. Jest wgrany fw po speedpatched do płyt z media id RITEK(coś tam). Nagrywarka jest po crossflash na 524B. Przed crossflashem zrobiłem backum fw w eeprom_utility i ponadto pozaznaczane opcje prócz over speeda. W ImgBurn zwiększyłem bufor do 200 MB. Nagrywałem na maxellach z prędkością x2.4. Obraz wypalił się bardzo ładnie bez żadnych problemów. Niestety podczas próby instalacji wywala błąd ze "ściereczką...". Pograłem z płyty jakieś 30 minut ale potem się zacina i podczas ponownego uruchomienia i wczytaniu save'a zacina się tym razem na ekranie ładowania. Nagrywałem dwiema nagrywarkami (jedną z LT MAX, drugą bez) i ten sam efekt. Ponadto nagrałem na Verbatimie (LT MAX) tylko, że wtedy nagrywarka nie była tak "zmodyfikowana" i wtedy wyskoczył błąd I/O podczas nagrywania.
Jest to polska wersja gry na X360 z dubbingiem lecz nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Uploader dorzucił do obrazu i .dvd folder o nazwie "0800 files". Czy trzeba coś z tymi pliczkami zrobić? Jakoś dograć czy jak? Jutro kupię 10 płyt Platinum (mają ten sam disc ID więc nie będę musiał ponownie flashować nagrywarki) i popróbuję. Sugestie mile widziane.

PS. sory za tak długi tekst

Tym razem dobry dział?
 

KuChar

Użytkownik
Użytkownik
Polska wersja Skyrim od DOG'a nie instaluje się na dysku.
 

Thane

Użytkownik
Użytkownik
Tak więc czemu nie można grać z płyty?
 

Do góry Bottom