1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

skyrim - problem z instalacją

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Thane, Grudzień 26, 2011.

1. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Otóż. Gra nagrywana nagrywarką liteon ihas124B. Jest wgrany fw po speedpatched do płyt z media id RITEK(coś tam). Nagrywarka jest po crossflash na 524B. Przed crossflashem zrobiłem backum fw w eeprom_utility i ponadto pozaznaczane opcje prócz over speeda. W ImgBurn zwiększyłem bufor do 200 MB. Nagrywałem na maxellach z prędkością x2.4. Obraz wypalił się bardzo ładnie bez żadnych problemów. Niestety podczas próby instalacji wywala błąd ze "ściereczką...". Pograłem z płyty jakieś 30 minut ale potem się zacina i podczas ponownego uruchomienia i wczytaniu save'a zacina się tym razem na ekranie ładowania. Nagrywałem dwiema nagrywarkami (jedną z LT MAX, drugą bez) i ten sam efekt. Ponadto nagrałem na Verbatimie (LT MAX) tylko, że wtedy nagrywarka nie była tak "zmodyfikowana" i wtedy wyskoczył błąd I/O podczas nagrywania.
    Jest to polska wersja gry na X360 z dubbingiem lecz nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Uploader dorzucił do obrazu i .dvd folder o nazwie "0800 files". Czy trzeba coś z tymi pliczkami zrobić? Jakoś dograć czy jak? Jutro kupię 10 płyt Platinum (mają ten sam disc ID więc nie będę musiał ponownie flashować nagrywarki) i popróbuję. Sugestie mile widziane.

PS. sory za tak długi tekst

Tym razem dobry dział?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KuChar

KuChar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Inowroclaw, Poland
    Polska wersja Skyrim od DOG'a nie instaluje się na dysku.

4. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak więc czemu nie można grać z płyty?

Wczytywanie...

Poleć forum