1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bubelik126, Listopad 13, 2014.

1. bubelik126

bubelik126 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemanko mam problem z grą skyrim na kosoli xbox360 oczywiście. Gra jest oryginalna, gram sobie i wszytko generalnie jest spoko ale gdy mam wyjść ze smoczej przystani no to koniec amen w pacierzu . myślałem, że to wina płyty czy coś ale okazało się że na drugiej płycie od znajomego jest to samo, kumpel powiedział że są jakieś łatki do pobrania w sieci ale ja zielony jestem jeżeli chodzi o takie sprawy na xboxie wie może ktoś coś na ten temat?? z góry dzięx

2. Lotnik421 Xbox One

3. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Masz podłączonego Xboksa do internetu? Jeśli tak to gra sama sprawdzi i pobierze aktualizacje. Chyba że masz RGH to wtedy inna sprawa.

4. sebeksh

sebeksh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja miałem kilka lat temu inny problem - z zabitego smoka nie chciała wylecieć dusza, ta taka złota, która powinna się unosić w powietrzu i zostać wchłonięta przez bohatera. I wtedy gra po prostu się kończyła, bo nie można było iść dalej. Szukałem na polskich forach, zagranicznych i nie znalazłem rozwiązania. Próbowałem na kilku sejwach, kilku kopiach i zawsze kończyło się tak samo, więc myślę, że to była wina konsoli. Miałem ihasa i verbatimki.

5. RubSonStudios

RubSonStudios Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Wejdź w Gry, najedź na Skyrim i naciśnij X. Będziesz miał tam dodatki, poszukaj może coś tam będzie :)

Wczytywanie...

Poleć forum