1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez fafusnyy, Luty 5, 2012.

1. fafusnyy

fafusnyy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam spory problem.
    Zacznę od początku. Gram na Xbox 360, z płyty. Mój problem dotyczy wymienionego w temacie zadania. (jest ono związane z zabicie smoka w Gajkyne - przyp.) Dochodzę do miejsca gdzie ten jeden smok ożywia drugiego, następuje ten "dialog" czy jak to tam można nazwać, ten smok się tam wydziera, kiedy kończy zaczyna atakować, wnioskuję, że wtedy trzeba go zabić. Biję go jakimś toporem, trochę ogniem i krzykami tymi od tych siwocośtam, ogólnie rzecz biorąc kiedy smok już pada, i ta laska co ze mną jest mówi, że cośtam "udało ci się, zobacz, coś się dzieje"...no właśnie i tu zaczyna się kłopot, nie wiem czy coś robię źle, ale właśnie nic się nie dzieje - smok pada, ale ta dusza czy coś (tak jak na filmikach) z niego nie wychodzi, nie zostają z niego kostki tylko w jakiej postaci latał tak leży teraz w tym swoim "ciele" a punkt "zabij smoka" jest zaliczony, następny punkt to porozmawiać z tą laską, tylko że jak na nią wcisnę, to mówi coś w stylu "na bogów w niebiosach, spójrz na to" i TYLE, za każdym razem mówi to samo.

To jest bug, opisany jest on tutaj : Skyrim:A Blade in the Dark - UESPWiki ale tylko w wersji na PC, wie ktoś jak obejść to na X360 ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. fafusnyy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Starszego save'a nie masz ?

5. fafusnyy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam sejwa sprzed misji, ale to nic nie pomaga.

Wczytywanie...

Poleć forum