1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim rozwój postaci.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez megatomik, Styczeń 10, 2013.

1. megatomik

megatomik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zamierzam drugi raz podejść do Skyrima, teraz troszkę bardziej na poważnie i mam kilka pytań do doświadczonych graczy. Opcja dwuręczny miecz plus łuk się nie kłuci? Jako wojownik. Myślę żeby generalnie bawić się w skradanie i zabijanie z łuku, ale w końcu i tak zawsze zostaję się wykrytym to potem walka dwuręczną bronią (więc i tak będę bardziej wojownikiem). Magia tylko leczenie, kowalstwo i alchemia. Jakieś propozycję z drogą rozwoju, skillami, gdzie się przyłączyć?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ja grałem koksem z 2h młotem i bez problemu w jakiś bardziej dyskretnych akcjach używałem kuszy/łuku i nie było problemu :)

4. megatomik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To pociśniemy na koksa tarana uzbrojonego w 2h miecz i jakiś łuk. Propozycje co do frakcji/gildii jakiś?

5. Renegatt

Renegatt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja także zrobiłem typowego tanka w deadrycznej zbroji i młocie dwuręcznym. Nie do zatrzymania. Byłem z w legionie cesarskim.

6. baczek87

baczek87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zabrze
    jesli chcesz zrobic skradacza to zamiast broni 2h, proponuje sztylet, light armor i przylaczenie sie do Dark Brotherhood ;) potem jak osiagniesz odpowiedni poziom i masz atak z ukrycia sztyletem x15 (z pewnym itemem z DB masz nawet x30) nic Cie nie zatrzyma, a raczej nie zdazy zobaczyc ;) gra sie duzo, duzo ciekawiej niz tankiem czy magiem, gdzie poprostu spamujesz atak/czary

7. megatomik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cisnie mnie na tanka bo jest niezniszczalny, a zarazem gra skradakiem jest bardziej satysfakcjonująca. Zdecyduje w ostatniej chwili, jak zacznę grać to będę się pytał pewnie dalej :)

8. baczek87

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zabrze
    powiem Ci tak, gra tankiem czy pure mage'em szybko sie nudzi bo nie ma wyzwan, jak grasz skradaczem to kombinujesz jak tu pozalatrwiac wszystkich zeby Cie nie zauwazyli ;)

9. megatomik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kuszące, chyba jednak pójdziemy w skradanie. Złodziejaszek będę mały :) Jeszcze mam pytanko z innej beczki, Dawnguard i inne dodatki to tylko DLC wirtualne, nie pudełkowe?

10. Lamper

Lamper Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dawnguard jest na pewno w wersji pudełkowej, a Hearthfire chyba tylko w cyfrowej wersji.

11. megatomik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W sumie rozwinąłem się jako łucznik z lekkim armorem, dwoma sztylecikami, czasem się lecze i coś ogniem pokaram. Idzie póki co spoko, pocisne do gildii złodziei i mrocznego bractwa bo mnie bawi ta sekta :) Lecz moje pytanie do xboxowych użytkowników, backstaba (to zachodzenie od tyłu i podcinanie gardła) robi się normalnie 'RT'? Bo póki co to nawet nie próbowałem, za mało skradania mam, ale na przyszłość. Narazie to tylko strzelam z łuku ukryty gdzieś w ciemnościach!

12. baczek87

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zabrze
    tak, przytrzymujesz RT, zachodzisz od tylu i puszczasz RT. Ale ta animacja pojawia sie tylko jak zabijasz na hita, czyli w wiekszosci przypadkow jak masz mnoznik x30 z perkow i rekawic Dark Brotherhood

13. Heejin

Heejin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dolnośląskie
    Odp: Skyrim rozwój postaci.

Ale w wersji pudelkowej na konsole czy pc? Nigdzie nie widze wersji pudełkowej na xboxa...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

14. cinek216

cinek216 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jest sama,wersja pudelkowa,a DLC kupujesz za punkty ;p

15. Heejin

Heejin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dolnośląskie
    Odp: Skyrim rozwój postaci.

Wiem ze dlc kupuje za punkty. Kupilam wszystkie ale myslalam ze wyszla juz wersja pudelka zawierająca dlc (Chocby dawnguard). ;)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum