1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

skyrim topology lt2.0 (title update)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez thesmoq, Czerwiec 30, 2013.

1. thesmoq

thesmoq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam konsole przerabianą dosyć dawno wydaje mi się że jest to lt2.0. Generalnie kiedyś wypalałem wszystko i działało bez większej zabawy. Na chwilę obecną jak wróciłem z morza to tutaj się wszystko pozmieniało i nie ogarniałem o co chodzi dlatego grałem w starocie i wszystkie gry które w weryfikacji nie miały XGD3 i wszystko działało bez problemu. No i postanowiłem doczytać trochę forum i natrafiłem na sposób ze zmianą topology więc zabrałem się do roboty :) ale od razu zauważyłem że mam za wysoki dashboard bo 2.0.16202.0 aktualizację zrobił mi minecraft...(gra jak dla mnie na max1h ale mniejsza) wcześniejsza aktalizacja wiem, że była napewno robiona przez oryginalną fife13 bo znajomi grali. No a dziś postanowiłem wypalić wg tutka z topology skyrima wersja TES.V.Skyrim.RF.X360.DubbingPL.NapisyPL.REPACK.FINALNA.WERSJA.0800.HDDok-DOG29
    ucieszyłem się aż mi się łezka w oku zakręciła jak włączył się ciemny ekran ale po sekundzie wywaliło mnie do dasha... próbowałem coś wskurać wg tutka z Tittle Update ale nic się nie zmienia (Media ID sprawdzałem aktualke sciągnełem najstarszą zgodną i inne też próbowałem które miały zgodne ID). Chyba, że tutaj coś źle robię (wgrywam do cachu TU podpinam pena do konsoli odpalam ją naciskam (A) żeby uruchomić gre czarny ekran dashboard a i jeszcze jedno nie mam ikonki gry w konsoli tylko napis "uruchom grę".

Podsumowując:
    Gra na początek: TES.V.Skyrim.RF.X360.DubbingPL.NapisyPL.REPACK.FINALNA.WERSJA.0800.HDDok-DOG29 - wiem, że u innych działało

dashboard: 2.0.16202.0

LT: najprawdopodobniej 2.0

nagrywarka: zwykła

Nie chciałem jeszcze przerabiać bo tak myślę, że zaraz wyjdzie coś nowego przed GTAV a ja zaraz wypłynę i znowu to samo będzie... Biedny student Akademii Morskiej nie może sobie pozwolić na takie wydatki narazie :p A tak btw czas odkładać na next geny :) i przestawić się na oryginały:p

Pozdrawiam i jeżeli ktoś umiał by mi odpowiedzieć co poradzić, żeby chociaż ten skyrim i może wiedzmin ruszyły był bym wdzięczny :pirate:

Wczytywanie...

Poleć forum