1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim TU

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Alf1966, Październik 30, 2012.

1. Alf1966

Alf1966 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Ehh jak zwykle nie jestem pewny co do działu, ale może dobrze trafiłem . Otóż mam taki problem, że po dłuższym nie graniu w tą gierkę chciałem powrócić do niej niestety podczas wczytywania gry wyskakuje komunikat, że mam starą wersję a savy miałem na nowej, musiałem przez przypadek usunąć TU do Skyrima i teraz nie mogę pobrać. Nie było by problemu, gdybym wiedział do jakiej wersji TU ściągnąć, a nie mam Iso na kompie, próbowałem już jakieś, ale nie działają. Mógłby ktoś podać mi Media ID czy coś wersji jaką mam, żebym mógł pobrać TU. Może ktoś też ściągał tą grę z torrentów,org
    od gościa amtpitbul i wie jaki ma ona Media ID, oczywiście chodzi mi o wersję z polskimi napisami .

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamel12345

kamel12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia: