1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim uwolnienie smoka problem POMOCY!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Paweł Krawczyk, Marzec 26, 2013.

1. Paweł Krawczyk

Paweł Krawczyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam problem w momencie kiedy mam lecieć na grzbiecie smoka do tego miejsca wysoko w górach. Problem w tym że po rozmowie, i po uwolnieniu wszyscy go atakują. Mogę coś zrobić żeby grać dalej? Mam tylko tego jednego save w grze więc nie mogę wczytać i rozmowy przeprowadzić od początku. Z góry dzięki

-=SETH=- //Czytaj...
    http://xboxforum.pl/gry-12/informacja-dotyczaca-zakladania-tematow-w-dziale-gry-163594/

Przenoszę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. 1speed1

1speed1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Spróbuj z najnowszym TU powtórzyć ten moment, może pójdzie :)

4. Paweł Krawczyk

Paweł Krawczyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki za podpowiedź, poszło ;].

Wczytywanie...

Poleć forum